Genç Kız Evin İçinde Bir Anda Beliren Kişiyi Görünce Şok Oldu

Sevdiğiniz kişilere kısa süreliğine de olsa veda etmek çok zordur. Bu nedenle tekrar bir araya gelindiğinde oluşan duygusal anları anlamak mümkün.

Uzun süre sonra bir araya gelen ve birbirine çok yakın kişiler ayrı geçirdikleri zamanları telafi etmek için süreç boyunca başından geçenleri en küçük ayrıntılarına dek birbirlerine anlatırlar.

Arizona’da yaşayan bir kız kardeş abisi Shane’in kendisine yaptığı sürprize çok şaşırdı.Elizabeth ve Shane birbirlerine çocukluktan beri bağlı olan iki kardeş. Üç yıl önce Shane askere gitti ve daha sonra İtalya’ya gönderildi.

Birbirlerini yıllardır görmeyen iki kardeş için bu ayrılık epey zor oldu. Bir gün Shane haber vermeden eve gelerek kardeşine sürpriz yaptı.Shane’in diğer kardeşi John abisinin geleceğini biliyordu. Elizabeth televizyon izlerken abisinin gizlice içeriye girmesine yardımcı oldu.
Televizyon izlemekte olan Elizabeth birden birisinin kendisine doğru yaklaştığını hissetti. Ancak başta bu kişinin kardeşi John olduğunu düşündü ve oralı bile olmadı.
Shane daha da yaklaşarak kız kardeşinin izlemekte olduğu televizyonun önüne geçti ve o anda Elizabeth gerçeğin farkına vardı.Elizabeth’in abisinin yıllar sonra eve dönüşüne verdiği tepkiyi ise kelimelerle anlatmak imkânsız kalıyor.
Videoyu izleyerek iki kardeş arasındaki inanılmaz bağın ne kadar güçlü olduğunu bir kez daha görün.


Sizden uzakta yaşayan sevdiklerinizle videoyu paylaşmayı ihmal etmeyin.

PAYLAŞ
burası
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.