Fazlalıkları Olan Çift Bu Olaydan Sonra Toplamda 127 Kilo Verdi

Çifti tebrik ediyoruz!

Herkesin kendine has güzelliği vardır. Bu nedenle insanları dış görünüşüne göre yargılamamamız gerekir.Aşağıda yer alan ve fazlalıkları olan çift aynı anda zayıflamaya karar verdi. Bunun nedeni ise insanların onlara olan bakışı değil otelde gerçekleşen bir kazaydı. Şimdilerde daha sağlıklılar ve hayattan daha fazla keyif alıyorlar.

Fernando ve Debora ismindeki ikili uzun süredir beraberdi. Kilolarından ise zamanla şikayetçi olmaya başladılar.

Fernando’nun çocukluğundan beri fazlalıkları vardı. Kilo vermek istese de bir türlü başaramıyordu. Debora ise doğum yaptıktan sonra bir daha kilo veremedi. Tam 170 kiloydu. Fazlalıkları nedeniyle depresyona bir girdi.Otelde başlarına gelen bir kazadan sonra çift zayıflamaya karar verdi.

Talihsiz bir kaza

Debora ve Fernando otelde uyuyakaldıkları sırada yatak ağırlığa dayanamayıp çöktü. Otel ise yatağın ücretini talep edince çok utandılar.İşte o zaman çift gastrik bypass ameliyatı olmaya karar verdi. Operasyon sonrasında toplamda 127 kilo vermeyi başardılar.Debora, Honey Nine’ye “Operasyondan sonra hayatımız değişti. Alışkanlıklarımız, ruh halimiz ve yeme alışkanlığımız da değişti. Artık sürekli aç hissetmemeye başladık” dedi.

Fernando ve Debora’nın hikâyesi fazlalıkları olan çiftlere ilham olmaya devam ediyor. Paylaşmayı ihmal etmeyin.