Yıllar Önce Yoksul Bir Kıza Hediye Gönderdi – 11 Yıl Sonra Gelen Mesaj Hayatını Değiştirdi

Tyrel Wolfe henüz 6 yaşındayken dünyanın başka bir ucuna Noel hediyesi yolladı.10 yıl sonra Facebook’ta kendisine bir mesaj geleceğinden ve hayatının değişeceğinden habersizdi.

Noel denildiğinde akla hediyeler, eğlence ve kutlamalar gelir. Hayırseverler yılın bu zamanında yoksul çocuklara hediyeler gönderirler.

Tyrel’in ailesi de bu hayırsever ailelerden biriydi.Her yıl Tyrel ailesinin de desteğiyle içinde ayakkabı ve oyuncaklar bulunan bir koli yolluyordu.

Tyrel bu geleneğe ilk kez 6 yaşında katıldı. Gönderdiği ilk hediye Filipinler’e gitti.Hediyeyi gönderdiği kişiyi elbette hiç görmedi. Hatta zamanla hediye gönderdiğini bile unuttu.10 yıl sonra Facebook’ta kendisine bir mesaj geldi.

Mesaj Joana ismindeki bir kızdan gelmişti. 10 yıl önce kendisine hediye yollayan kişiyi aradığına dair bir mesajdı bu. Ailesi Tyrel’e bunun dolandırıcılara ait bir mesaj olabileceğini söyledi.Joana kutunun içindeki fotoğrafı, oyuncakları ve ayakkabıyı bire bir tarif etti. Tahmin edildiğinin aksine yalan söylemiyordu.

Tyrel olanlara inanamadı. İkili sohbet etmeye başladılar. Sohbetleri günlük hayatlarının bir parçası haline geldi.İkilinin arasında zamanla bir bağ oluştu.
Tyrel bir gün Manila’ya gidip Joanna’yı ziyaret etmeye karar verdi.İlk kez karşı karşıya geldiklerinde bunun kaderin bir cilvesi olduğunu hemen anladılar.

18 yaşındaki Tyrel, Joanna’yı iki kez Manilla’da ziyaret etti. İkili birbirlerine âşık oldu.Tyrel son ziyareti esnasında Joanna’ya evlilik teklifi etti.Bugün çok mutlu bir evlilikleri var.

Olaya dair haberi hemen izleyin:

Kader bazen herkese böyle güzel oyunlar oynuyor. Kime âşık olacağınızı ve kiminle evleneceğinizi asla tahmin edemiyorsunuz.

Duyanları şaşkına çeviren aşk hikâyesini arkadaşlarınızla paylaşın.