Vücudunda 6 Bin Tümör Vardı – Geliştirilen Tedavi Yöntemi Sayesinde Bugün Bakın Nasıl Görünüyor

Suratında bulunan 6.000 tümörün çoğundan çığır açan bu tedavi yöntemi sayesinde kurtuldu.

Hepimizin herkesten gizlemek istediği kusurları vardır. Aslında bunlara kusur denmesi bile yanlıştır. Herkeste olan şeylerdir.Indianalı Libby Huffer insanların dış görünümüne verdiği tepkiden sıkılmıştı.Gençlik yıllarında Libby’ye nörofibromatoz teşhisi koyuldu. Hastalığa sahip kişilerin vücudunda iyi huylu tümörler çıkıyor. Genetik olan bu hastalık kanser belirtisi değil.

Küçük tümörler Libby’den tepeden tırnağa bütün vücudunda görünmeye başladı.

Tümörler iyi huylu da olsa acı çekmesine neden oluyordu. Dış görünüşü nedeniyle hayatı boyunca kendisine ‘cadı’ ve ‘kurbağa’ lakapları takıldı.

Libby hamileyken hormonal değişimler nedeniyle tümörler daha fazla çıkmaya başladı. Vücudunda 6 binden fazla tümör vardı.

Tümörlerin acısını hafifletmek için 45 yaşındaki anne 13 farklı tedavi gördü. Kızına sarılırken bile acı çekiyordu.Libby’ye dışarıya çıktığında herkes tuhaf gözlerle bakıyordu.

Özgüveni öyle yerle bir oldu ki dışarıya çıkmamaya başladı.

Libby tümörlerin bazılarını aldırmak için 10 farklı operasyon geçirdi. Operasyonlar işe yaramadı ve tümörler geri geldi. Geçtiğimiz sene Libby cesurca bir karara imza attı. Artık insanlardan saklanmak istemiyordu. Elektrodesikasyon tedavisi için kendi adına bağış kampanyası başlattı.

The Sun’a “Artık insanlar bana eskisi gibi pür dikkat bakmıyorlar. Suratımda eskisi kadar büyük ve belirgin tümörler yok. Kendime olan güvenim geri geldi” dedi.

Libby’nin tedavi öncesi ve sonrası görüntülerini hemen izleyin:

İnsanlar nadiren görülen bu hastalık hakkında bilgilenmesi ve bilinçlenmesi için haberi paylaşmayı unutmayın.