Üzerine Şifoniyer Düşen İkiz Kardeşinin Hayatını Kurtardı Sizin Evde de Sabitlenmemiş Böyle Mobilyalar Varsa Aman Dikkat

Kahramanlar her yaşta ve her boyutta olabiliyorlar. İki yaşındaki ikiz kardeşini kurtaran çocuk da gerçek kahramanlardan biri.

İkizler odalarında oyun oynarken birinin üzerine şifoniyer düştü ve ikizlerden biri dolabın altında sıkışıp kaldı. İkiz kardeşin yaptığı kahramanca hareketi şimdi herkes konuşuyor.

İkizlerin babası Ricky Shoff olaya ait videoyu Facebook’ta paylaştı. Odadaki güvenlik kamerasından alınan görüntülerde kahraman çocuk ikiz kardeşini kurtarıyor.

Olaydan bütün ebeveynlerin ders alması ve böylesine büyük eşyaları çocuk odasında düzgünce sabitlemeleri gerekiyor. Hiçbir çocuğun başına benzer bir durum gelmemesi dileğiyle!

İkiz çocuğu olan Kayli Shoff eşiyle beraber Utah’ın Orem şehrinde yaşıyor.

Eşi Ricky’nin Facebook’ta paylaştığı videoyu bütün dünya konuşuyor.

İkiz kardeşler çocuk odasındaki şifoniyerin çekmecelerini açıp içine girmeye çalışıyorlar. Çekmecelere tırmandıkları sırada ise şifoniyer düzgün yerleştirilmediğinden dolayı ikiz kardeşlerden Brock’un üstüne düşüyor ve çocuk burada sıkışıyor.

Kardeşi Bowdy, Brock’un üstüne düşen şifoniyeri kaldırmak için hızlıca davrandı. Küçük çocuk bir şekilde kardeşini sıkıştığı şifoniyerin altından çıkarmayı başardı.

İkizlerin annesi Kayli başta şifoniyerin düştüğünü duymadı. Ancak Brock ağlamaya başlayınca olanların farkına vardı ve çocuk odasına koştu.

Anne odaya girdiğinde çocukların hiçbir şey olmamış gibi oynadıklarını gördü.

Baba Ricky, herkesin bu olaydan ders çıkarması için videoyu paylaştı.

Ricky Shoff, Facebook’ta “İkizlerin arasındaki dayanışmadan çok memnunuz. Birbirlerinin yanında oldukları sürece ikisine de bir şey olmayacağını biliyoruz. Tanrı’ya şükürler olsun. Buradan bütün anne ve babalara çağrıda bulunmak istiyorum. Lütfen şifoniyer ve dolap gibi ağır eşyaları düzgünce sabitlemeyi ihmal etmeyin” yazdı.

Olaya ait görüntüleri izleyin:

Rickly ve Kayli’nin bütün ebeveynlere yaptığı uyarıyı herkesin görmesi için yazıyı paylaşmayı unutmayın.

PAYLAŞ
burası
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.