Uykuya Yatırdığı Bebeğinin Odasına Gidince Gözlerine İnanamadı

Çocuğunuzun acı çektiğini görmek sizin canınızı daha fazla yakar.Küçük bir kız uyurken bir rakun (bir çeşit fare) tarafından saldırıya uğradı.

Fotoğraflara bakmak bile güç.

Ailenin, kızları Jourini’nin fotoğraflarını paylaşmasının nedeni diğer ebeveynlere durumun ne kadar ciddi olduğunu hatırlatmak. Fox29’a konuşan aile dört aylık kızlarının rakun tarafından sürüklendiğini ve saldırıya uğradığını ifade etti.UYARI: Fotoğraflar rahatsız edici olabilir.

Saldırı bir çarşamba akşamı saat 10 ile 11 arasında gerçekleşti. Anne Ashley Rodgers o sırada 6 yaşındaki kızını yıkıyordu.Bebeğinin odasına gittiğinde hayatı boyunca unutamayacağı o manzarayla karşılaştı.

Anne, “Yerde yatıyordu. Suratında yaralar vardı ve üstüne kan bulaşmıştı” dedi.Baba Samuel Black ise Fox29’a “Eşim telefonla haber verince inanamadım. Neredeyse kalbim duruyordu. Ne yapacağımı ve ne düşüneceğimi bilemedim” dedi.

Anne, rakunun bebeğini sürüklemeye çalıştığını ifade etti. Küçük kız hemen hastaneye götürüldü. Ailenin aktardığına göre küçük kıza 65 dikiş atılmış.

Öte yandan komşuların evine de kısa süre önce rakunlar musallat olmuş.Rakun saldırısından binanın sahibi sorumlu tutuldu.

Polisin aktardığına göre ev rakun saldırıları için korunaklı değilmiş.İlginç olayı paylaşmayı ihmal etmeyin.