Üvey Annesi Çocuğu Evden Kovdu – Bakın Olaydan Sonra Hayatı Nasıl Değişti

Maalesef herkes hayata şanslı gelmiyor. Alkol veya uyuşturucu bağımlısı aileler, çocuklarına fiziksel ve psikolojik şiddet uygulayarak, çocukların hayatlarını karartıyorlar.

Ancak hiçbir zaman umutsuzluğa kapılmamamız ve hayatımızı değiştirebileceğimizi bilmemiz gerekiyor.

Az sonra okuyacağınız hikâyedeki genç çocuk üvey ailesi tarafından evden atılıyor. Onu kurtarmaya ise çocukluğunda tanıştığını birisi geliyor. Logan’ın çocukluğu hiç de iyi geçmedi.

Daha çocukken öz annesi tarafından kimsesizler yurduna verildi. Çocuğun tek istediği sevgi dolu ve sıcacık bir yuvaydı. Kendisini evlat edinen ailenin hayatını değiştireceğini umuyordu. Ancak bir gün hayatı alt üst oldu.

Logan’ı evlat edinen aile, çocuğa bakmak istemedi ve tekrardan kimsesizler yurduna yolladı. Üvey ailesini kendisini aileden yolladığında 18 yaşındaydı ve bir gün sonra 19’una girdi. Kimsesizler yurdunda kalmak için çok yaşlıydı. Bu nedenle başının çaresine kendisinin bakması gerekiyordu.

Logan’ın kalbi kırıktı. Yatacak yeri olmadığından arabasında yatmaya başladı. Kartondan yapılma bir ev bile onun için yaşanılabilir bir yerdi. Tek istediği bir ailesinin olmasıydı. Logan, öz kız kardeşini bulmaya çalıştı. Bir gün aldığı telefonla her şey değişti.

Logan’ın kız kardeşi de evlat edinilmek üzere kimsesizler yurduna verilmişti. Logan kız kardeşini aradığında, kız kardeşi ona kendisini yeni ailesiyle tanıştırmayı teklif etti. Logan, kız kardeşi ve kız kardeşini evlat edinen aile ile birkaç gün kaldı. Aile, Logan’ı çok sevdi ve bu konuda bir şeyler yapmaya karar verdi.

Aile, Logan’ı yanına aldı ve çocuğa öz evlatları gibi davranmaya başladılar. Logan artık yetişkin bir birey olsa da aile çocuğu resmi olarak üstüne almaya karar verdi. Mahkemeye çıktılar ve çocuğu resmi olarak ailelerine kattılar.

Sonunda Logan’ın gerçek bir ailesi vardı. Yeni ailesi tarafından çok seviliyor ve hak ettiği değer veriliyordu.

“Artık güçlü ve bulunduğum yere ait hissediyorum. Yaşadığım hayatın kıymetini biliyorum ve bilmeye de her gün devam edeceğim” dedi Logan.

Logan’ın hikâyesi duyanları gözyaşlarına boğuyor. Yaşadığı onca zorluğa rağmen hayatını rayına oturtmayı başardı. Artık onu çok seven bir ailesi var.

Yürekleri ısıtan hikâyeyi arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir