Ünlü isimlerin eski aşkları

Bir zamanlar aşkları magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Ayrılıkları da olaylı oldu. İşte magazin dünyasında yaşanan aşklar ve ayrılıklar…


Çağla Şıkel ilk dikkat çeken ilişkisini Bozok Gören ile yaşamıştı.


Çağla Şıkel bir dönem de Beyazıt Öztürk ile yaşadığı aşkla gündeme gelmişti.


Çağla Şıkel’ın aşk yaşadığı diğer isimler: Gökhan Özen, Bozok Gören, Mehmet Aslan, Kenan Doğulu (Soldan sağa)


Oyuncu-sunucu Yalçın Dümer röportajlarında ”Çapkın olduğum söyleniyor ama, o kadar da çapkın birisi değilimdir. Fakat güzel kızları ve kadınları severim” diyordu.


İlk evliliğini tiyatro sanatçısı Defne Halman’la yapan Yalçın Dümer, Aralık 1993’te evlendiği ikinci eşi Serpil Çakmaklı’dan 17 Nisan 1995 yılında boşandı.


İlk evliliğini tiyatro sanatçısı Defne Halman’la yapan Yalçın Dümer, Aralık 1993’te evlendiği ikinci eşi Serpil Çakmaklı’dan 17 Nisan 1995 yılında boşandı.


Yalçın Dümer, üçüncü evliliğini de 1998 yılında manken Esra Balamir ile gerçekleştirdi. Galatasaray Adası’nda gerçekleştirilen nikahı Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan kıymıştı. Bu evlilik de ne yazık ki sadece altı ay sürebildi.


Yalçın Dümer şu anda Bodrum’da gözlerden uzak bir yaşam sürüyor.


Okan Bayülgen, ilk evliliğini çok genç yaşta, tanışmalarından 13 gün sonra Fransız bir hanımla yapar. Evlilik kısa sürer. Reklamcı Gaye Hanım’la ikinci evlilik de sürmez .


Üçüncü evliliğini 1997’de oyuncu Zeyno Günenç’le yapar, çift 16 ay sonra boşanır.


2009’da Şirin Ediger’le yaptığı dördüncü evliliğinden İstanbul adını verdikleri bir kızları olur. 2014’te çift boşanır.


Okan Bayülgen şu an adli tıp uzmanı Sevil Atasoy’un kızı Selin Atasoy’la birlikte. Okan Bayülgen’in dedesi Hamdi Bey beş evlilik yapmış…


Çocuklar Duymasın’ın Gönül’ü Zeyno Gönenç de İsviçreli eski balet Gilles Kanert’la geçen ay evlendi.


Oyuncu Ceyda Düvenci ve kendisinden sekiz yaş küçük olan İsmail Hacıoğlu’nun yaşadığı aşk, uzun süre dillerden düşmedi. Ceyda Düvenci bu ilişki için ”Aradığım mutluluğu buldum.” diyordu. İsmail Hacıoğulu ve Ceyda Düvenci 2005 yılında başladıkları ilişkilerini 3 yıl sonra noktaladı.


Sonrasında İsmail Hacıoğlu, 2010 yılında sade bir törenle Vildan Atasever ile hayatını birleştirmişti. Çiftin evliliği 4.5 yıl sürdü. 21 Ocak 2015’te boşandılar.


İsmail Hacıoğlu 5 Şubat 2016’da Duygu Kaya Kumarki’yle nikah masasına oturarak sürpriz evliliğe imza attı.


Aşkın Kanunu adlı dizinin setinde tanışıp birlikte olmaya başlayan Ceyda Düvenci ile Bülent Şakrak da 19 Aralık 2015’te Kaz Dağları’nda evlendi.


Hande Ataizi ve Fikret Kuşkan gençlik yıllarında sevgiliydi. Hande Ataizi “İlk aşkımdı” demişti verdiği bir röportajda. Hatta “İlk tanıştığım insandı, ilk cinsel deneyimimi de onunla yaşadım” diyerek en özel ayrıntıları da dile getirmişti.


Demet Akbağ 2. eşinden ayrılmıştı. Oktay Kaynarca ile Demet Akbağ’ın yolları bir aşk tünelinde kesişir. İki bekar oyuncu uzun süren birlikteliklerini evliliğe taşıyamadılar. Çünkü Oktay Kaynarca evlilik eşiğini her zaman atlayarak geçer. Yani, evlenmez…

Hikayenin burdan sonrası hoş.. Demet Akbağ oyunculuğunun zirvesine doğru giderken 3. eşi Zafer Çika ile tanıştı. Evlendiler.. Görünen o ki mutlular.

Demet Akbağ Oktay Kaynarca için şu sözleri söylemişti:

Oktay’la 7 yıllık beraberliğimde çok acı da çektim, çok güzellik de yaşadım. Eğer o güzelliği yaşamak adına o acı çekilecekse, onun acısı da güzel. Oktay’ın da beni çok sevdiğine inanıyorum. İlişkilerimi uzun süreli yaşıyorum, ayran gönüllü değilim. Evlilikte çok özverili davranıyorum, kurtarmaya çalışıyorum bazı şeyleri, ama sanıyorum zor olan benim. Bana uyum sağlamak ve adapte olmak kolay değil.

2005 yılında ‘Aşka Sürgün’ isimli dizide tanışıp set aşkı yaşadılar.


Birlikte tek bir fotoğraflarının olmaması, Nurgül Yeşilçay’ın bir dönem (İkinci Bahar dizisi yılları) Tolga Karel’le birlikte olduğu gerçeğini değiştirmiyor.


Kargo grubunun solisti Koray Candemir, 1999’dan 2005’e kadar Öykü Serter’le beraberdi.


‘Kadın İsterse’ dizisinde tanışıp aşk yaşamışlardır.


Kenan Doğulu’nun bilinen ilk uzun soluklu ilişkisidir. Tuğçe Kazaz uğruna Ebru Akel’i terk ettiği söylenir.

Hakan Altun’un “telefonun başında çaresiz bekliyorum” şarkısı İclal Aydın içindir.

Sinan Akçıl’ın ismini ilk kez duyuran İzel’dir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir