Bir döneme damga vuran Hakan Taşıyan’ın son halini görenleri çok şaşırttı…

Bir döneme damga vuran Hakan Taşıyan’ın son halini görenleri çok şaşırttı…

44 yaşında olan arabesk müziğinin efsane isimlerinden biri olan Hakan Taşıyan, Twitter hesabını aktif bir biçimde kullanıyor.

Ve sık sık kendi fotoğraflarını da paylaşıyor.

İşte Taşıyan’ın son hali

Hakan Taşıyan kimdir?

1973 yılında Ankara’da doğdu.

Çocukluk yaşlarından itibaren Saza ilgi göstermiş ve çalmaya başladı. Daha sonra babasıyla beraber düğünlere gitti. Ufak yaşlardan beri müziğe ilgiliydi ve bu nedenle askerliğini yaptığı sırada söylediği şarkılarla komutanları sesini çok beğendi ve destekledi.

Onların desteğini arkasına alan ünlü sanatçı ilk kasedini piyasaya çıkardı. İlk kasedini çıkartma olayı şu şekilde oldu. Önce İstanbul’da Unkapanı’nda bulunan bir takım yapımcıların yanına gitti fakat o yapımcılar Müslüm Gürses’i taklit ettiğini düşünüp pek ilgi göstermediler. Bunun ardından Ankara’ya giden Sanatçı Sıla Müzik ile beraber ilk kaseti olan Hesabım Bitmedi albümünü piyasaya çıkarttı.

1998 tarihinde Hesabım Bitmedi isimli dizi ile beraber oyunculuk konusunda da başarılı bir performans gösterdi.Bu dizide Hilal Aslangiray ve Ebru Destan ile başrol oynadı.

2001 tarihinde ise yine bir dizi ile ekranlara geldi.Güz Gülleri isimli dizi ile beraber önemli kişilerle başrol oynamıştır. Bu dizide Kemal karakterini canlandırdı.