TV Keyfinize Konfor Katacak Tv Koltuğu Modelleri

TV Keyfinize Konfor Katacak Tv Koltuğu Modelleri

Enza Home teknolojik detaylarla zenginleştirilmiş, kullanışlı ve estetik tv koltuğu modellerini sizler için tasarlıyor. Televizyon izlerken rahatından ödün vermek istemeyenler; Enza Home’un ergonomik tasarıma sahip televizyon koltuğu modellerini tercih ediyor. Evinizin her köşesine estetik dokunuşlarda bulunan yüzlerce Enza Home ürünü arasında, markanın satışa sunduğu birbirinden kullanışlı tv koltuğu modelleri dikkat çekiyor.

Sadelikten Gelen Mekansal Uyum

İster salon ister oturma odanızda uzun yıllar boyunca severek kullanabileceğiniz tv koltuğu seçenekleri, Enza Home kalite ve güvencesiyle evinizin dekorasyonunda fark yaratıyor. Genel olarak sade bir tasarıma sahip olan bu ürünler, aynı mekanda bulunan diğer mobilyalarla kolaylıkla uyum sağlayabiliyor. Salon veya oturma odanızın konsepti ne olursa olsun; Enza Home’un tv koltuğu seçenekleri, dekorasyonunuzu tamamlayıcı özelliğiyle dikkat çekiyor. Modern, klasik, avant-garde, endüstriyel ve daha bir çok tarzda iç mekanın dekorasyonunda kullanıcıların büyük bir beğeni ile tercih ettiği bu ürünler, tamamen kumaş görünümüyle bulunduğu ortama sportif bir hava katıyor. Çoğunlukla pastel tonlarda düz renk kumaşların kullanıldığı bu koltuklar; farklı renk seçenekleri ile satışa sunularak herkesin zevkine hitap etmeyi başarıyor.

Fonksiyonel ve Ergonomik Tasarım

Enza Home’un tv koltuğu modellerinin taşıyıcı sisteminde 1. sınıf kaliteli ahşap konstrüksiyon kullanılıyor. Böylece oldukça sağlam bir yapıya sahip olan bu ürünlerin minder kısımlarında ise esnek ve rahat dolgu malzemeleri tercih ediliyor. Sırt, bel ve oturma alanında sıralanan bu minderler, kullanıcıya kesintisiz bir dinlenme alanı oluşturuyor. Ergonomik tasarımının yanı sıra kullanışlılığıyla da dikkat çeken Enza Home tv koltuklarının bazılarında kumanda cebi bulunuyor. Elektrikli kumanda ile yönetilen koltuklarda ürünün kendi kumandasını koyabileceğiniz gibi televizyon, klima, müzik çalar vb. diğer elektronik aletlere ait kumandaları da bu gözde saklama imkanınız bulunuyor. Baba koltuğu olarak da tabir edilen bu ürünler; akşamları televizyon izlerken kumandanın sahibini belirliyor!

Gelişmiş Teknolojik Detaylar

Yenilenen teknolojinin tüm olanaklarından faydalanan Enza Home; tasarımlarına bu durumu başarıyla yansıtıyor. Birbirinden kullanışlı tv koltuğu modellerine eklediği teknolojik özellikler sayesinde ürünlerini muadillerinden bir adım daha öne taşıyor. Birbirinden bağımsız şekilde kontrol edilebilen sırt ayarı ve uzanma mekanizması ile Enza Home tv koltuğu modelleri; televizyon izlerken konfor arayışı sürenlere estetik birer çözüm sunuyor. Belli bir açıda eğimli hale getirilebilen sırt kısmı; sizi televizyon izlerken dik oturma zorunluluğundan kurtarıyor. Aynı zamanda ön tarafa doğru açılan ayak uzatma minderi; televizyon izlerken yatay pozisyonda dinlenmenize olanak sağlıyor. Bazı Enza Home ürünlerinde bulunan bu mekanizmalar manuel olarak kontrol edilirken; bazılarında elektrikli kumanda bulunuyor. Böylece Enza Home; sizlere basit dokunuşlarla koltuğunuzu istediğiniz pozisyonda ayarlama imkanı sunuyor.

Geniş ve Konforlu Tv Koltuğu Seçenekleri

Farklı boyutlarda üretilen tv koltukları standart berjerler ile kıyaslandığında biraz daha geniş bir alan kaplıyor. Büyük mekanlarda tercih edebileceğiniz geniş tv koltuğu seçenekleri daha konforlu bir kullanım sağlarken; Enza Home dar mekanlarda kullanabileceğiniz daha küçük boyutlara sahip ürün seçeneklerini de sizlere sunuyor. Her biri oldukça kullanışlı ve konforlu olan bu ürünler arasından mekanınıza en uygun ölçülere sahip olanı tercih etmek ise size düşüyor.

Enza Home’un tv koltuğu modelleri günün yorgunluğunu üstünüzden atmanıza yardımcı oluyor. Evinizin haricinde ofiste de kullanabileceğiniz bu ürünler; yoğun iş temposuna kısa ve dinlendirici molalar vermenize olanak sağlıyor. İstediğiniz zaman açılıp istediğiniz zaman kapanabilen mekanizması sayesinde Enza Home tv koltuğu modelleri dinlenme haricinde standart bir berjer olarak da kullanılabiliyor. Konforu istediğiniz alanda yakalamak için hemen şimdi Enza Home’un web sitesine göz atabilir, size en yakın mağazasına uğrayabilirsiniz…