T*cavüzden kaçan kadın yan evin kapısını çaldı… 14 yaşındaki çocuk hayatını bakın nasıl kurtardı

Tecavüzden kaçan kadın yan evin kapısını çaldı… 14 yaşındaki çocuk hayatını kurtardı
Bir gece 11 yaşındaki kız kardeşi ve 2 yaşındaki erkek kardeşine bakma görevi 14 yaşındaki James Persyn’e düştü. Babası birkaç kilometre ötedeki kız arkadaşını aracıyla almaya gitmişti.


James birden kapının çalındığını ve bir kadının panikle bağırdığını duydu.

Kapıdaki kadın, “Kapıyı açmazsan beni öldürecekler” dedi.Çocuk hemen kapıyı açtı ve suratında morluklar olan kadını gördü. Kadının bir kolu kırılmıştı.Kadın kapı açılır açılmaz, ‘Saklanmalıyız! Beni kaçırmak isteyen biri var. Peşimden geliyor!’ diye bağırdı.

James hemen kapıyı kilitledi ve ışıkları söndürdü. Yaralı kadını kardeşinin odasına götürdü. Yanına bir bıçak aldı. Ardından ambulansı ve polisi aradı. Sonra da babasını arayıp olan biteni anlattı.

Kısa bir süre sonra kapıda kızgın bir adam belirdi. Yumruklarıyla kapıya vurdu ve bağırmaya başladı. 30 yaşındaki Eric Ramsey, kadını dövmüş ve kaçırmaya çalışmıştı.

Eve ön kapıdan giremeyeceğini anlayan Ramsey benzin ve kibritle kapıda belirdi. Bu sırada çocuklar ve kadın büyük bir korkuyla polisin gelmesini bekledi.

Neyse ki Jacob’ın babası hemen eve geldi. Polis gelmeden önce başlayan ufak çaptaki yangını söndürdü.

Kadın hemen hastaneye götürüldü. Polis kadına hastanede de eşlik etti. Sonradan alınan bilgiye göre suçlu, çıkan çatışma sırasında öldürüldü.

James ve kız kardeşi Acelin Persyn o gece kahraman ilan edildiler. Leo Mioduszewski ismindeki polis, çocuğun kadının hayatını kurtardığını söylüyor.


Polis, “James kadını içeriye almasaydı, Ramsey muhtemelen kadını öldürecekti” dedi.

PAYLAŞ
burası
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.