Survivor yarışmacısını Sana enerji yüklemesi yapacağım, birinci olacaksın’ diyerek defalarca istismar etti

Survivor yarışmacısı savcılığa başvurdu
Ecem Karaağaç, Survivor yarışması öncesi ‘Sana enerji yüklemesi yapacağım, birinci olacaksın’ diyerek kendisini defalarca istismar eden kişiyi savcılığa şikayet etti Survivor yarışmasına katılacağını sosyal medya üzerinden ilan eden Ecem Karaağaç’a bir takipçisi, “Sana enerji lazım.

Tanıdığım biri var, sana enerji yüklerse birinci olursun” diye mesaj attı. Karaağaç, teklifi kabul edip kendisine tavsiye edilen kişiyle buluştu. Sözde uzman kişi, enerji verme vaadiyle Ecem’le defalarca birlikte oldu. Yarışmaya katılan ve kısa süre sonra elenen Ecem Karaağaç, kandırıldığını anlayınca İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na başvurdu.

İstismar edildiğini söyleyen Ecem Karaağaç, o şahsın cezalandırılmasını istedi. (Günaydın)

ECEM KARAAĞAÇ KİMDİR?
Katıldığı yarışma programlarıyla adını duyuran Ecem Karaağaç, 14 Temmuz 1991 tarihinde Bursa’da dünyaya geldi. Yaşar Üniversitesi Mimarlık Fakültesi’nden mezun oldu. Futbol, fitness ve boks gibi farklı spor dallarıyla ilgili olan Ecem Karaağaç, aktif olan 6 yaşından beri spor yapıyor. 7 yıl profesyonel olarak basketbol oynadı. Öncesinde 3 yıl profesyonel yüzücülük yaptı. Ecem Karaağaç, Göz 6’nda finale kalmayı başaran üç kadın yarışmacıdan biriydi. Göz 6 yarışmasında Survivor için yarışan Ecem Karaağaç, Survivor biletini Berna Keklikler’e kaptırmıştı.