MASAL GİBİ BAŞLAYIP, OLAYLI ŞEKİLDE BOŞANAN 6 ÜNLÜ ÇİFT

Oyuncu Pınar Altuğ 2000 yılında hayatını umut Elçioğlu ile birleştirdi. Gecelerde birlikte boy gösteren çiftin mutluluğu Umut Elçioğlu’nun askere gitmesiyle bozuldu. Pınar Altuğ, eşini Tony Teodoridis ile aldattı.

İhanetin gün ışığına çıkması ile boşanma kararı alan Umut Elçioğlu ve Pınar Altuğ, mal paylaşımı konusunda da çeşitli anlaşmazlıklar yaşadı.

Serpil Çakmaklı ile Yalçın Dümer, 1993 yılında evlendiler. Amaçları birlikte mutlu bir ömür sürmekti. Ama olmadı.

Eski karı-koca şimdilerde birbirlerinin ismini bile anmıyor… Her ikisinin de farklı ve eskisinden çok daha mutlu bir hayatı var.

Türkiye’de magazin tarihinin en uzun süren boşanma ve velayet davasının kahramanlarından biri manken Tuğba Altıntop, diğeri de büyük bir aşkla severek evlendiği eşi Rafet El Roman… El Roman müzik; Altıntop da mankenlik kariyerinin zirvesindeyken ikili birbirlerine aşık oldular. Uzun süre magazin gündeminin ilk sıralarında yer alan aşk nikah masasına uzandı.

El Roman ve Tuğba Altıntop evlendiler. Önceleri her şey de yolunda gidiyordu.Hatta çiftin mutluluğu dünyaya gelen kızları ile perçinlendi. Ardından bir kız çocukları daha oldu. Artık onlar iki çocuklu mutlu bir aileydiler. Ama sonra Rafet El Roman ve Tuğba Altıntop’un evliliği sallantılı bir döneme girdi.

Çift boşanmaya karar verdi. Bu noktada çocuklarının velayeti konusunda büyük tartışmalar yaşandı. Boşanmanın ardından Rafet El Roman, kızlarını da alıp Almanya’ya gitti. Altıntop cephesinden ise “feryatlar” yükselmeye başladı. Çocuklarının velayetini alan Rafet El Roman, kızlarını Almanya’ya götürdü. Altıntop ise kızlarını görebilmek için yıllarca mücadele verdi.

Altıntop bu süreçte kızlarını sadece internette görebildiğini ya da telefonla konuşabildiğini de iddia etmişti. Ancak Altıntop ile El Roman cephesinde sular hiç durulmadı. Çift basın aracılığıyla birbirleriyle tartışmaktan hiç geri kalmadı. Zaten ünlü çift arasındaki bu karşılıklı ‘atışma’ daha evlilik yasal olarak bitmeden başlamıştı. Tuğba Altıntop evli oldukları sırada Rafet El Roman ile Propoganda adlı filmde başrolü paylaştığı Meltem Cumbul arasında bir ilişki olduğunu iddia etmişti. Altıntop işi “Meltem boşuna inkar etmesin. Kocamla birlikte oldu demeye kadar götürmüştü.

Bu söylentilere de Cumbul ile El Roman’ın filmdeki ateşli sahnelerinin neden olduğu söylenmişti. El Roman ile Altıntop çiftinin basına da yansıyan tartışmaları sadece bununla sınırlı kalmadı. Bir iddia da Rafet El Roman’dan geldi. Ünlü şarkıcı eski eşinin evlilikleri sırasında kendisini evli bir erkekle aldattığını ileri sürdü. Ünlü çiftin çok konuşulan sancılı boşanma süreci uzun zaman önce sona erdi. Şimdi daha sakin bir hayat sürdürüyor ikisi de.

Bir dönemin Best Model Of The World birincisi, Şenay Akay ailesinin tüm itirazlarına rağmen Buğra Özçetin ile evlendi. Eşine olan aşkını sürekli dile getiren Akay’ın mutluluğu, Özçetin’in Yasemin Hadivent ile görüntülenmesiyle son buldu.Çift, Şişli 1’inci Aile Mahkemesi’nde görülen davayla yollarını ayırdı.

Şenay Akay’ın ikinci bir şansı vermeyeceğini açıkladığı Buğra Özçetin, ayrılıktan kısa süre sonra bu kez İzmirli bir güzelle görüntülendi. Özçetin ve Akay artık görüşmüyor…Buğra Özçetin ile Şenay Akay’ın boşanma süreci uzun süre magazin gündeminde kalmıştı.