Sosyal Medyanın En Hüzünlü Fotoğrafları

Sosyal medya kullanıcılarının ve bazen de basının yayınladığı, kullanıcılar arasında paylaşımı yapılırken de üzerine “dünyanın en hüzünlü fotoğrafları” şeklinde not düşülen fotoğrafları bir araya getirdik.

Sizler için derlediğimiz bu fotoğrafların kimi içimizi burkan bir habere ait fotoğraflar, kimi de gündelik hayatın içinden acı gerçekleri yansıtan kareler.

Kendimizden birer parça bulacağımız ve içimize dokunacak bu fotoğrafları incelerken hüzünlenmemek mümkün olmuyor.

Bu karelerde görünen yüzlerin büyük çoğunluğu tanıdığımız insanlar değiller belki ama, insan olarak, fotoğraf karelerine yansıyan bu görüntülerin içimizi acıttığı bir gerçek.

Biraz daha duyarlı olmak, özellikle ilgiye ve sevgiye ihtiyacı olan çocukların hayatlarını, biraz daha yakından görmek açısından da belki bir fayda sağlamış olmayı umut ediyoruz.

Kalbinizin derinliklerinde iz bırakacak görselleri incelerken mutlaka hayatın bir de acı yüzü olduğunu hatırlayacağız ve belki biraz daha duyarlı yaşamaya bir adım atmak gerektiğini bir kez daha anlayacağız.

Gelin o halde, hiç tanımadığımız ama bizden birileri olan yaşantıların fotoğraf karelerine yansıyan hüzünlerini hep birlikte inceleyelim.

Resimlerin büyük hallerini görmek için lütfen üzerlerine tıklayınız.