Şok : Eğer saçlarınıza süt sürerseniz

Şok : Eğer saçlarınıza süt sürerseniz

İşte saçlarınızı sütle düzleştirmenin pratik yolu

Doğal saç bakım ürünü ve nemlendirici olarak kullanılabilen süt ile saçlarınızı düzleştirebileceğinizi biliyor muydunuz?

Saçlarınızı sürekli fön çekerek ve düzleştirici kullanarak yıpratmak yerine doğal yöntemlerle düzleştirmeyi deneyebilirsiniz.
İşte saçlarınızı sütle düzleştirmenin pratik yolu Isıya maruz kalarak yıpranan saçlarınızı süt ile hem nemlendirip hem de düzleştirebilirsiniz. Bu yöntemin dalgalı ve kabararak düz durmayan saçlar için oldukça işe yarayabileceğini söyleyebiliriz

İşte saçlarınızı sütle düzleştirmenin pratik yolu Spreyli bir şişe içerisine yarım bardak süt ve bir çay kaşığı bal ilave edip çalkalayın. Güzel kokması için dilerseniz içerisine muz çilek püresi de ekleyebilirsiniz.
İşte saçlarınızı sütle düzleştirmenin pratik yolu Sütü saçınızın tamamına püskürtün ve kalın dişli bir tarak ile tarayın.
İşte saçlarınızı sütle düzleştirmenin pratik yolu Yaklaşık 20 dakika saçınızda bekletin ve şampuanla durulayın. Saçlarınızı kurumaya bıraktığınızda dalgalı ve kıvrımlı yerlerin düzleştiğini fark edeceksiniz.