Şapka takan keçinin ameliyatı için sosyal medya seferberlik ilan etti

Şapka takan keçinin ameliyatı için sosyal medya seferberlik ilan etti

Lawson adlı minik keçi hayata şanssız başladı. Arka bacaklarında deformasyon vardı ve yürüyemiyordu. Bir önceki sahipleri de veterinere götürüp yaktırmıştı sevimli keçinin boynuzlarını.

Lawson adlı minik keçinin şansı şimdiye kadar pek de yaver gitmedi.
Şapka takan keçinin ameliyatı için sosyal medya seferberlik ilan etti Doğduğunda arka bacaklarında deformasyon vardı ve yürüyemiyordu.

Bir önceki sahipleri alıp veterinere götürmüştü tatlı Lawson’ı, ancak o veteriner keçinin boynuzlarını yakmanın uygun olacağını düşündü.

Aile buna izin vermişti.
Şapka takan keçinin ameliyatı için sosyal medya seferberlik ilan etti Lawson, Goats of Anarchy adlı gönüllü keçi çiftliğine geldiğinde ayakları için ameliyat olacaktı ancak kalbinde de bir sıkıntı olduğu öğrenildi.
Şapka takan keçinin ameliyatı için sosyal medya seferberlik ilan etti Durum pek iç açıcı görünmüyordu.

Doktorlar, Lawson’a birkaç aylık ömür biçmişlerdi. Bunun için de çokça para ve ön hazırlık gerekiyordu.
Şapka takan keçinin ameliyatı için sosyal medya seferberlik ilan etti Beklenen mucize o anda geldi. Goats of Anarchy hesabını Instagram’da takip eden birisi çocuk kalp cerrahı çıkmıştı ve ücret almadan yapacağını söyledi minik Lawson’ın ameliyatını.

Şapka takan keçinin ameliyatı için sosyal medya seferberlik ilan etti Şimdi Lawson için kalpler ve dualar bir oldu. Birkaç sonra gireceği ameliyat için enerji ve sevgi topluyor küçük keçi.
Şapka takan keçinin ameliyatı için sosyal medya seferberlik ilan etti Bu süreçte de yine çiftliğin Instagram hesabını takip ederek Lawson’a hayran olan bir kullanıcının gönlü sevimli Lawson’ın yaralarının açık kalıp üşümesine razı olmadı.

Şapka takan keçinin ameliyatı için sosyal medya seferberlik ilan etti Kendi elleriyle ördüğü bereleri şapkaları keçi çiftliğine gönderdi.
Şapka takan keçinin ameliyatı için sosyal medya seferberlik ilan etti Şimdi Lawson şapkalı halleriyle gönülleri fethediyor.

Şapka takan keçinin ameliyatı için sosyal medya seferberlik ilan etti Umarız ameliyat masasından da hastalığına galip gelerek kalkabilir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir