Restoranda Kızını Emzirmeye Başladı – Kendisine Yazılan Bir Not Anneyi Ağlattı

Bazıları yeni doğum yapan annelerin çocuklarını umumi alanlarda emzirmesini ayıplarken bazılarını bunu gayet doğal bulur.Bir anne de bebeğini gittikleri restoranda emzirmeye başladı.Birden hiç beklemediği bir şeyle karşılaştı. Siparişlerini servis eden garson masaya bir de not bıraktı.Anne notta yazanları okuyunca gözyaşlarına hakim olamadı.Günümüzde hala annelerin çocuklarını toplum içinde emzirmesinin ayıp olup olmadığı tartışılıyor. Bir anne çocuğunu istediği zaman istediği yerde emzirebilmeli.

Isabelle de böyle düşünüyordu. Çocuğu ne zaman acıksa zaman ve yer farketmeksizin kızını emziriyordu.Isabelle, 10 aylık kızı Charlotte ile birlikte bir restorana gitti.

Charlotte birden acıktı.Isabelle bir yandan kızını emzirirken bir yandan da siparişi verdi. Garson siparişlerle geldiğinde elinde bir de not vardı.Küçük ve katlanmış bir nottu.

Charlotte hemen notu açtı ve okumaya başladı. Okuyunca da gözyaşlarına hakim olamadı.

Erica ismindeki garson kız Isabelle’in kızını emzirdiğini görmüştü.Isabelle’in sipariş ettiği pankeklerden ücret almamaya karar vermişti.

Garson kızın günde üç kez istediği müşteriden ücret talep etmeme hakkı vardı ve bunlardan birini Isabelle ve kızı için kullanmaya karar vermişti.Notta da “Kızınızı burada emzirdiğiniz için teşekkürler.

Saygılar ve sevgilerle!” yazıyordu.

Isabelle notu görünce gözyaşlarına hakim olamadı.Isabelle, Fox’a “Bunu paylaşmak istedim çünkü toplum içinde kızımı emzirirken birileri bunun ayıp olduğunu düşünüyor mu diye içimde hep bir şüphe oluyordu. Böyle bir pozitif yaklaşım sayesinde artık kızımı endişe etmeden emzirebiliyorum” dedi.Isabelle notu şimdilerde baş ucunda saklıyor. Böylesine küçük jestler gördüğünüz gibi insanları son derece mutlu edebiliyor.

Bütün anneler çocuklarını rahatça emzirebilmeli. Garson kızın yaptığından etkilendiyseniz paylaşın.