Eşi İçin 6 Bin Ağaç Dikti – 17 Yıl Sonra Sırrı Ortaya Çıktı

Janet, Winston Howe’un hayatının aşkıydı.Çift 1962 yılında dünya evine girdi. Birbirlerini çok seviyorlardı. Hatta yakınları bunca yıldır birbirlerini nasıl bu kadar derinden sevdiklerini sorarlardı.Ancak mutlulukları çok uzun sürmedi. 33 yıllık evliliklerinin ardından Janet kalp krizi sonucunda hayatını kaybetti.

Janet tam yirmi yıl önce hayatını kaybetti. Winston, eşi için İngiltere’nin güneybatısındaki bir çiftliğe tam 6 bin ağaç dikti.

Ağaçlar sıradan bir şekilde de dikilmemişti. Ağaçların dikildiği alanın ortasında kalp vardı.Winston’ın sırrından 17 yıl boyunca kimsenin haberi olmadı. 2012 yılında ise gerçek ortaya çıktı.

Andy Collett ismindeki bir adam balonla gökyüzüne doğru yolculuk yaparken aşağıya baktığında o kalp şeklini gördü. Çektiği fotoğraflar ise hızla yayıldı.Andy, Daily Mail’e “Altında nasıl bir aşk hikâyesinin yattığını ilk görüşte anlamak mümkündü. Daha önce de balona bindim. Ama bu şimdiye dek gördüğüm en güzel
manzaraydı” dedi.

Winston, Daily Mail’e bazen eşi için diktiği ağaçların arasında gezinip eşini hatırladığını iletti.Son olarak, “Eşimin anısını yaşatacak güzel bir şey yaptığımı düşünüyorum” dedi.Kalbin alt köşesi, Janet’in doğup büyüdüğü çiftliği işaret ediyor. Baharda ise kalbin olduğu noktada nergisler açıyor.

Muhteşem bir aşk hikâyesini anlatan yazıyı paylaşın.