Mustafa Sandal ile boşanma kararı alan Emina Jahovic ilk kez konuştu!

Emina Jahovic, Mustafa Sandal’la aldıkları boşanma kararı için önceki gün ilk kez konuştu. Sırp şarkıcı, ‘Hep beni suçladılar ama evliliğin bitme nedeni ben değilim’ dedi ve ekledi: ‘Barışmamız artık imkansız’


Şimdilerde 2008’de evlendiği Mustafa Sandal’dan boşanmak üzere olan Emina Jahovic, ilk kez konuştu. Önceki gün konser için Belgrad’a gitmeden önce havalimanında görüntülenen güzel şarkıcı, “İki oğlum var. Bu yüzden artık çalışmak ve kendi ayaklarımın üzerinde durmak zorundayım” dedi.


Emina Jahovic, “Türk vatandaşı kimliği taşıyorum. Hayatımı İstanbul’da sürdüreceğim” diyerek de memleketi Sırbistan’a taşınacağı iddiasını yalanladı.

‘İFTİRAYA UĞRADIM’

“İlk ve son kez konuşuyorum” diyerek açıklamalarını sürdüren güzel şarkıcı, şöyle dedi: “Boşanmamıza az kaldı. Barışma söz konusu değil. Beni hep haksız gösterdiler. Haklı olduğum halde bana iftiralar atıldı. Evlilik benim yüzümden bitti gibi gösterdiler ama nedeni ben değilim. Ben Boşnak bir kadınım ve Müslüman biriyim. Konuşulan ve yazılanların hiç biri doğru değil. Bitme nedenine gelirsek bunu söylemek istemiyorum; çünkü bu çok özel bir konu.”.