Eskiden çocuk oyuncuydu büyüdü şu anda kendi bebeğini büyütüyor

Bir dönem ekranın çocuk yıldızı olarak tanındı. Sonra büyüdü, evlendi ve geçen yaz da bir bebek sahibi oldu. Şimdi ise oğlunu büyütüyor.


Herkes onu henüz 11 yaşındayken rol aldığı Üvey Baba dizisiyle tanımıştı. Küçük yaşına rağmen etkileyici rol yeteneğiyle kısa sürede milyonlarca seyirciyi etkiledi. Şimdi ise birkaç ay sonra bir yaşına girecek olan oğlunu büyütüyor.

Büyük olasılıkla Burçin Abdullah’dan söz ettiğimizi anladınız. 1998 yılında Parçalanma adlı sinema filmiyle 10 yaşındayken oyunculuk kariyerine başlayan Burçin Abdullah, ondan bir yıl sonra Lamia karakterini canlandırdığı Üvey Baba dizisiyle kariyerinde de zirveye çıktı.

Kemalettin Tuğcu’nun romanından uyarlanan Üvey Baba’daki o güzel gözlü küçük kız daha sonra birçok sinema filminde, TV dizisinde ve tiyatro oyununda oynadı.

2018 yılının ilk ayında sosyal medyada paylaştığı pozuyla evlendiğini duyurdu. Çok geçmeden de bir erkek bebek dünyaya getirdi. Bir zamanların çocuk oyuncusu Burçin Abdullah, şimdi eşi Salih Maraş ve minik oğluyla birlikte gözlerden uzak sakin bir yaşam sürüyor.