Kulağınızdaki hangi nokta hangi ağrıya iyi geliyor?

Sağlık 09 Mart 2017

Kulağınızdaki hangi nokta hangi ağrıya iyi geliyor?

Doğduğumuzda kulaklarımız tamamen oluşur. Tanımlama görevini üstlenir, biz büyüdükçe değişmezler. Böylece kulaklarımız parmak izi gibi düşünülebilir.

Bir araştırmaya göre kulak memesinin bağlı olduğu nokta, çekingen veya baskın genin ortaya çıkmasını sağlar.

Kulağınızdaki hangi nokta hangi ağrıya iyi geliyor? Eğer çapraz kulak kırışıklığınız varsa, muhtemelen koroner arter hastalığı geçirmiş olabilirsiniz.

Eğer kulaklarınız çok soluk renkteyse, yeterli seviyede vitamin ve kalsiyum aldığınızdan emin olmalısınız.
4 / 8 Kulağınızdaki hangi nokta hangi ağrıya iyi geliyor? Kulaklarınız kırmızıysa, böbrek sorununuz olabilir.
5 / 8 Kulağınızdaki hangi nokta hangi ağrıya iyi geliyor? Eğer kulaklarınızda derin kırmızılıklar mevcutsa, bu hafıza kaybının, sürekli baş dönmesinin veya beyin problemlerinin bir göstergesi olabilir. Kulak kıkırdağının iltihaplanması, tekrarlayan polikondrit adı verilen hastalığın bir belirtisidir.
6 / 8 Kulağınızdaki hangi nokta hangi ağrıya iyi geliyor? Kulak refleksolojisi, stres ve ağrıdan kurtulmak için el ve ayak refleksolojisi kadar etkilidir.
7 / 8 Kulağınızdaki hangi nokta hangi ağrıya iyi geliyor? İskelet sistemiyle bağlantılı olan 200’den fazla akupuntur noktasına baskı uygulayarak, çeşitli sağlık problemlerinizi çözebilirsiniz. Çoğu kulak çizelgesi, fetal pozisyonda doğmamış bir çocuğu tasvir eder.
8 / 8 Kulağınızdaki hangi nokta hangi ağrıya iyi geliyor? Siz de bu noktaları hafifçe sıkarsanız, küçük ağrılardan kurtulabilirsiniz.
1. Sırt ve omuzlar
2. Organlar
3. Eklemler
4. Burun sinüsleri ve boğaz
5. Sindirim
6. Baş ve kalp

PAYLAŞ
burası
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.