Kraliyet düğününde herkes onu konuştu…

Yılın düğünü sadece Avrupa’nın kraliyet ailelerini ve soyluları değil; spor ve sanat dünyasının ünlülerini de bir araya getirdi. Hollywood ünlülerinden tenis kortlarının yıldızlarına dünyanın önde gelen simaları Prens Harry ile Meghan Markle’ın düğününe akın etti.


Prens Harry ile Meghan Markle’ın düğününe katılan ünlüler arasında en çok dikkat çekenlerden biri de Prens Harry’nin dayısının kızı Lady Kitty Spencer oldu.

Törene Hollywood ünlülerinden İngiliz soylularına kadar çok sayıda konuk davet edildi. St George Şapeli’ne ulaşan konuklar içinde ise en çok ilgiyi ünlü oyuncu George Clooney ile eşi Amal Clooney çekti.David ve Victoria Beckham da törenin konukları arasında.


Hollywood ünlülerinden İngiliz soylularına kadar çok sayıda kişinin katıldığı nikah töreninin en ilginç konuklarından biri de Prens Harry’nin eski sevgilisi Chelsy Davy oldu. Prens’in uzun süre flört ettiği Davy, lacivert mini etekli kıyafetiyle dikkat çekti. İşte törene katılan konuklar.Prens Harry’nin gönül ilişkisi yaşadığı hatta evleneceği konuşulan bir başka eski sevgilisi Cressida Bonas da törene davetliydi.


Aktör İdris Elba ve eşi törenin konukları arasında yer aldı.


Ünlü TV yıldızı Oprah Winfrey


Cambridge Düşesi Kate Middleton’ın kardeşi Pippa Middleton törene yalnız başına katıldı.

Hamile olan Pippa Middleton’a erkek kardeşi (sağda) ve kocası (arkada) eşlik etti.


Ünlü şarkıcı James Blunt, törene eşiyle birlikte katıldı.


Prens Harry’nin arkadaşı Tom Inskip ve eşi.


Prens Harry’nin dayısı Charles Spencer ile eşi


Meghan Markle’ı almaya giden gelin arabası.

Prens Harry’nin dayısının çocukları Kitty Spencer, Eliza Spencer ve Louis Spencer törene anneyeri Victoria Aitken ile birlikte katıldı.


Lady Kitty Spencer, güzelliğiyle ilgi odağı oldu.Tören, sadece kraliyet ailelerini değil sanat ve spor dünyasını da bir araya getirdi. Tenis yıldızı Serena Williams, nikaha kocasıyla katıldı.


Joss Stone da konuklar arasındaydı.


Markle’ın Suits dizisinden rol arkadaşı Gabriel Macht da davetliler arasında yer aldı.