Kötü Niyetli Birisiyle Bir İlişkide Olduğunuzun 13 Kanıtı

İster arkadaş isterse duygusal ilişkide olun, bu belirtileri görüyorsanız o kişiden hemen uzaklaşın

1. Kendi gerçekliklerini veya bakış açılarını kendi ötesinde görmeyi reddetmişlerdir.

Doğru olduklarına inandıkları şey, onlar için tek gerçek olacak. Bunlar, başkalarının düşüncelerini ve bakış açılarını asla eğlendirmeyecek olan insanlardır. Onlar bencildir ve sadece kendi bakış açılarına gerçekten inanıyorlardır. Başkalarının bakış açılarını otomatik olarak geçersiz kılarlar.

2. Çevrelerindeki insanları istediklerini yapmak için istekli bir şekilde manipüle ediyorlar.

İnsanları, istediklerini elde etmek için araçlar veya nesneler olarak kullanmaktan çekinmiyorlar. Başkalarının ayaklarını öne çıkmak için isteyerek basarlardı. Onlar sadece gerçekten kendilerini düşünüyorlar. Ve istediklerini elde ettikleri sürece, başkalarının refahı umrunda değildir.

3. Sadece bir avantaj elde etmek ya da sıkıntı çekilmek için her konuda yalan söyleyeceklerdir.

Başkalarını aldatmakla bir problemleri yoktur. Çevrelerindeki hiçbir insanın gerçeği hak etmediğini düşünmemek noktasına kadar saygısızlar. Kendilerini zor bir bağlamdan kurtarmak için isteyerek yalan söylüyorlar. Kendilerini kurtarmayı kastediyorlarsa, sık sık, masum insanları otobüsü altına atacaklardır.

4. Yaptıkları herhangi bir haksızlıktan asla özür dilesin veya tanımayın.

Kendilerini her zaman mükemmel varlıklar olarak görüyorlar. Dünyada herhangi bir yanlış yapabilecek durumda olduklarını düşünmüyorlar. Özür dileme özelliğinin üstünde olan özel insanlar olduklarını düşünürler. Yaptıkları her şeyin doğru olduğunu görüyorlar. Veya yanlış olduklarını bildiklerinde bile, onların gururu bunun için özür dilemelerine izin vermez.

5. Gerçeği ve motivasyonlarını uygun olduğunda gizlerler.

Sadece yalandan hoşlanmıyorlar, aynı zamanda gerçeği gizlemekten hoşlanıyorlar. Kalpleri başka bir şey hissettiğinde bile bir şey söylerler. Bütün kartlarını gösteremedikleri zaman üstlerinin elinde olduğunu biliyorlar.
6. Zamanlarından başka hiçbirine saygı duymazlar.
İsteyerek diğerlerini bekletirler, ancak başkalarını asla beklemezler. Zamana gelince, onlar hep bencildir. Her zaman herkesin kendi kişisel programlarına uymasını isterler. Zamanlarının diğerlerininkinden daha önemli olduğunu düşünüyorlar. Kendilerini, zamanın nasıl harcanacağına ilişkin tekeller alan üstün varlıklar olarak görüyorlar.
7. Çevrelerindeki insanların ilgisini her zaman isterler.

Onlar muhtaçlar ve başkalarından sürekli doğrulamaya ihtiyaç duyuyorlar. Güvensizdirler ve bu dünyada kendilerini önemli ve değerli hissetmeleri için onlara dikkat etmeleri için başka insanlara ihtiyaçları vardır.

8. Tutarsız olarak sorumsuzca davranırlar.

Yankıları düşünmeden istediklerini yapıyor ya da söylüyorlar. Eylemlerinin çevrelerindeki insanlara nasıl zarar verebileceğini düşünmeden istediklerini yapar. Sözlerini, onları duyanlara nasıl gösterebilir diye düşünmeden istediklerini söylüyorlar. Onlar dünyada bir bakım ile sorumsuzca yaşama geçiyorlar.
9. Her zaman gerçek benlikleri gibi davranmazlar.

Her zaman bir şeyler saklıyor olacaklar. Onlar her zaman gerçekte kim olduklarını bastırıyor olacaklar. Hiç kimsenin kendilerini savunmasız bırakmalarına asla izin vermezler, çünkü kimsenin onlar üzerinde bu güce sahip olmasını istemezler. Bunlar usta manipülatörler ve gerçekte kim olduklarını göstermezlerse asla manipülasyonun kurbanı olmayacaklarını biliyorlar.
10. Gerçekten insanların güvenini sağlamak için çaba göstermezler.

İnsanlar onlara güveniyorsa, asla bu güveni korumak için çaba göstermezler. Bunlar, sağdan sola ve sağa vaat eden sözleri isteyerek kıran insanlardır. Sana bir şey söyleyecekler, ancak bunu gerçek ve somut eylemler ile asla destekleyemeyecekler. Ya da belki de yapabiliyorlar, ama aslında hiçbir şeyi yapacak kadar umursamıyorlar.
11. Herkesin nezaket ve adil muamele görme hakkına sahiptirler.

Kendilerini evrenin merkezi olarak görüyorlar. İnsanlar onları eleştirdiklerinde üzülüyor ya da yaptıkları kötü bir şey yüzünden utanıyorlar. Onlara göre, sürekli övgü ve hayranlık haklarına sahiptirler. Onların gözünde bir kişi onlardan hoşlanmazsa, onda değil, o insanda bir sorun var.

12. Kendi doğrularını ince havadan üretiyorlar.

Onların deli olduğunu düşündürmek için ellerinden gelen her şeyi yaparlar. Kendi doğrularını üretirler ve herkesin yalan söylediği gibi yaparlar.

13. Nezaketle yaptıkları korkunç şeylerden dolayı suçluluk duymazlar ya da pişman olurlar.

Halkların kendi hislerinden başka nasıl hissettikleri umrunda değil. Hayatlarını çevrelerindeki dünyada ne gibi etkilere sahip olabileceğini asla düşünmeden yaşıyorlar. İstedikleri şeyleri yaparlar – hatta bencil, zehirli ve yıkıcı olduklarını bildiklerinde gerçekten umursamıyorlar.

Relrules aracılığıyla