Korkulardan kurtulma meditasyonu – Kesin Çözüm – Bunu Deneyen Herkes Kurtuldu

Derin nefesler alın yavaş ve derin nefeslerinize konsantre olun. Aklınıza bir düşünce gelse bile ona takılmayın sadece izleyin..

Bu şekilde 1’den 10 ‘a kadar nefes alıp verin. Bu sırada tamamen gevşediğinizi ve rahatladığınızı imgeleyin..

Nefesi burnunuzdan alıp burnunuzdan vermeniz önemli
Kendinizi hazır hissedince ,sizi sınırlayan inançlarınızın hepsinin sol tarafınızda omzunuzun 5-10 cm yukarısında siyah bir kürede olduğunu imgeleyin. Bunu yaparken kürenin içini görmenize gerek yok. Sadece siyah bir küre var ,içinde de sizi sınırlayan inançlarınızın olduğunu biliyorsunuz. Dikkatinizi bu küreye verin ve onun içindeki şeyleri artık istemediğinizi onların size zarar verdiğini hissedin.
Ondan kurtulma duygusuna yoğunlaşın.

Ondan kurtulmayı yeterince istediğiniz zaman küreyi sol omzunuzdan alın ve “seni gönderiyorum artık sana ihtiyacım yok “ diyerek evrene fırlatın.
Kürenin gökyüzünde bir dinamit lokumu gibi patladığını ve bembeyaz renkli bir ışık olarak havai fişek gibi söndüğünü görün.

Daha sonra dikkatinizi tekrar kendinize verin.
Bu seferde sağ omzunuzun üzerinde koyu mavi renkte parlak bir küre görün. Bu kürenin içinde sizi güçlendiren inançların var. Bunlar sizi destekleyecek, güçlendirecek inançlardır. Bunları görmenize gerek yok, bilmeniz yeterlidir.


Daha sonra bu kürenin 3. gözünüzden bedeninize girdiğini görün. Küre bedeninize girdiğinizde kendinizi güçlenmiş ve mutlu hissedeceksiniz. Bu duyguya odaklanın ve bir süre böyle kalın.
Yavaş yavaş gözlerinizi açın.