Onlar eskiden aşıktı! … İŞTE ZEKİ ALASYA’NIN ESKİ EŞİ…

Onlar eskiden aşıktı
Zafer Ergin ve Melek BaykalTiyatro sahnelerinde tanışan ünlü çift birlikteliklerini evlilikle taçlandırmıştı. 1976 yılında nikah masasına oturan çiftin evlilikleri dört yıl sürdü.Okan Bayülgen ve Zeyno GönençOkan Bayülgen’le Zeyno Gönenç 1997 yılında evlendi.1998 yılında ise boşanan çift yıllar sonra Bayülgen’in programında evlilikleri hakkında konuşmuştu.

Özge Borak – Bülent Şakrak

Volkan Severcan – Buket Dereoğlu11 Mart 1994 yılında evlenen çift, 1996 yılında da boşandı.


Şebnem Gürsoy – Altan Erkekli


Ünlü sanatçı Zeki Alasya’nın eski karısını da yakından tanıyorduk. O isim Köyden İndim Şehire ve Salak Milyonerler filminde Himmet Ağa’nın karısı rolüyle karşımıza çıkan Oya Alasya’ydı.Çift 1987 yılında yollarını ayırdı

Yeşim Ceren Bozoğlu – Sinan Çalışkanoğlu8 yıl birlikte olduktan sonra 3 yıl da evli kalan çift, 2010 yılında boşandı.


Olgun Şimşek ve Şebnem SönmezKomedinin iki ünlü ismi Olgun Şimşek ve Şebnem Sönmez’i birlikte Bir Demet Tiyatro’da izlemiştik. Rol arkadaşı da olan çift 1994 yılında ilişkilerini evlilikle sonuçlandırmıştı. Ancak altı yıl süren ilişkileri sona eren Şimşek ve Sönmez 2000 yılına boşanma kararı aldı.


Şevket Çoruh ve Günay Karacaoğlu1995 yılında hayatlarını birleştiren ünlü çiftin evliliği tam 12 yıl sürdü. 2007 yılında boşanan çiftin Gülenay isimli de bir kızı var.