Evli Kadın Öyle Bir şey Yaptı ki! Sonunda Çareyi BAKIN Nasıl Buldu?

3 çocuk annesi bir kadın bir ara bir boşluğa düştü ve mutluluğu başka birinde aradı. Sosyal medyadan biri ile tanıştı. Birlikte oldular. Kadının hiç aklına gelmeyen şey ise adamın tüm bunları gizli kamera ile kayıt altına alıyor olmasıydı. Sonra bakın neler oldu

Sosyal medyanın yaygınlaşması ile, tüm gizlilikleri ifşa etmesiyle birlikte o kadar aile dağılmaya başladı ki!

Aile huzurunu bırakıp, mutlu olmayı başka yerlerde aramaya başlayan insanlar çoğaldı!Bu olay tüm evli çiftlere ibret olsun. Sakın sizler böyle hatalara düşmeyin …

Antalya’da evli olan ve 3 çocuk annesi N.Ş., eşinin ilgisizliği yüzünden internetten tanışıp birlikte olduğu 30 yaşındaki M.D.’ den bir türlü kurtulamadı.

Kurtulmak için her yolu denedi ama bir sonuç elde edemedi .Sosyal medyayı yanlış kullanmanın ne kadar tuzaklarla dolu olduğunu anlamak için lütfen dikkatli okuyunuz. Bakın olay nasıl gelişti.

Kadın tanıştığı M.D. ile nefsine uyup birlikte oldu. Aslında yaptığından pişman olmuştu ama. O an görüntülerini kaydetmişti. Görüntülerle şantaj yapıp para istediği iddiasıyla şikayetçi oldu.

N.Ş., bu kişinin şöyle dediğini , “Para vermezsen seni ifşa ederim” diyerek kendisinden bugüne kadar beşyüz bin lira aldığını öne sürdü. Peki bunu nasıl bir plan dahilinde yapmıştı.Kadından sürekli şantaj ile para istedi.

Her dafasında yüklü para alıyordu. Kadın zengin olunca ondan bu şekilde almak daha kolaydı. Ama adam paraya bir türlü doymadı.Kadından yaklaşık 500 bine kadar para aldı.Hala da almak istiyordu. Bu yolla zengin olma hayali vardı M.D.’nin Ama artık çıkmaza girmeye başlamıştı.

Görüntünü yayınlamak ile tehdit etmeye devam etti! Kadın ne yapacağım diye kıvranmaya başladı.Kadın ,önce 1000 lira istediğini sonra değişik bahanelerle sürekli para istemeye başladığını ve her defasında miktarları artırmaya başladığını anlattı.Böylelikle 500 bin liraya yakın paramı aldı dedi. . Dükkanım vardı. Onun parasını, altınlarımı dövizlerimi hepsini verdim. Artık tıkanmaya başlamıştım. param yok desem de inanmıyordu. Beni ifşa edeceğini söylüyordu .Eşine, ailene her şeyi anlatırım diyordu. Hatta daha ileri gidip 3.çocuğun kendinden olduğunu söyleyeceği ile tehdit etmeye başladı.Para verdim mecbur bende.

Ama artık dayanamadım ve her şeyi eşime anlattım..Şikayetten sonra eşi hemen polise gitti ve durumu anlattı.Polis hemen M.D.’i gözaltına aldı!Ama sanık adli kontrolle serbest kaldı. Daha sonra kadına telefon açtı, “Şikayetten vazgeçmezsen seni ifşa ederim” diye tehdit ettiğini anlatan N.Ş., “Beni İlişkimizi ailene anlatırım diyerek tehdide başlamıştı. Şikayetten vazgeç dedi ben vazgeçmeyince ailemi aramış. Aileme, siz nasıl ailesiniz Çocuğa DNA yaptırın diye söylemiş.Eşime ise sizin oralarda kocasını aldatan kadınlara ne denir diye mesaj atmış.Ben tekrar şikayette bulundum..Bu defa mahkemeye yeniden çıktı.Davada SEGBİS aracılığıyla katılan M.D. bu suçlamaları kabul etmedi.

Evli ve 2 çocuk babası olduğunu söyledi. Çalışarak geçimini sağladığını söyledi.500 bin lira almadığınıda söyledi. M.D., kirasını bile zor ödeyen biri olduğunu belirtti vei 500 bin lira almış olsam, bugün kirada oturmazdım diye çıkıştı.

M.D., asıl mağdurun kendisi olduğunu iddia etti. Kendi rızasıyla birlikte olduğu .Ş’nin, Asıl kadının kendisini tehdit ettiğini söyledi.

N.Ş’nin. ise ‘Eşimi sevmiyorum. İstersen boşanırım dediği iddiasını söyledi.

Adli kontrolle serbest bırakılan sanığın imzasının haftada bir güne düşürülmesine karar veren mahkeme, müştekiyle telefon irtibatı kurmasını da artık yasakladı. Mahkeme sanığın müştekiyi araması halinde tutuklanmasına karar verip duruşmayı erteledi.

Lütfen dikkat ediniz.. Yaptığımız büyük hata, hayatımızın kararmasına mal oluyor. üç günlük geçici dünya için sizce değer mi!