Damat Nikah Töreninde Unuttuğu Şeyin Farkına Varınca Utanarak Salondan Kaçıp Gitti

Düğünler dıştan harika görünse de, gelin ve damat için hazırlık kısmı işkence gibi geçiyor. Eğer nikah töreni de düğün esnasında gerçekleşiyorsa, en son isteyeceğiniz şey bir şeylerin ters gitmesidir.

Az sonra okuyacağınız haberdeki düğünde çok tuhaf bir olay yaşandı. Gerek gelin gerekse de davetliler ne olduğunu anlayamadılar. Stuart ve Vicky, hayatlarının geri kalan kısmını beraber geçireceklerini resmileştiren imzalarını atmak üzere Britanya’daki St. John Kilisesi’ne ayak bastılar.

Yüzlerce davetli de çiftin en mutlu gününde kendilerini yalnız bırakmadı. Papaz, Stuart’tan yüzükleri çıkarmasını istedi. Nikah töreni o anda inanılmaz bir hâl aldı.

Stuart, endişeyle cebini kontrol etmeye başladı. Bütün davetliler nefeslerini tutmuştu.

Papaz, eğer yüzük yoksa nikah töreninin devam edemeyeceğini fısıldadı yavaşça. Kilise sessizliğe büründü. Vicky ise neredeyse ağlamak üzereydi.

Stuart hızla kiliseden çıktı. Vicky ise neler olup bittiğini anlamamış bir surat ifadesiyle kilisede Stuart’ı beklemeye koyuldu.

Davetlilerden birisi, damadın yüzükleri unutmasının büyük bir düşüncesizlik olduğu konusunda hayıflandı. O sırada gerçek ortaya çıktı. Meğerse hepsi şakanın bir parçasıymış!

Stuart, kiliseden çıkar çıkmaz, kilisenin içinde projeksiyon ile yansıtılan bir video açıldı. Videoda, Stuart’ın unuttuğu sanılan yüzüğü hem komik hem de aksiyon dolu bir şekilde eve gidip alışı gösterildi. Videonun sonunda da Stuart, aslında kiliseden bir metre öteye gitmemesine rağmen, yüzüğü almış bir şekilde kiliseye girdi.

Stuart’ın dahice planını aşağıdan izleyin:

Stuart’ın akıllıca planını, henüz evlenmemiş arkadaşlarınızla paylaşarak, videodan ilham almalarını sağlayın!

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir