Eskiden aşırı kilolu olup şu an manken gibi olan ünlüleri görünce yok artık diyeceksiniz

Onlar o kadar kiloluydular ki adeta hayata küsmüşlerdi, sonra azmettiler ya da bıçak altına yattılar fit görünüme yeniden kavuştular

Yeşim Ceren Bozoğlu

Son olarak ‘O Hayat Benim’ dizisinde Nuran karakterinde izlediğimiz Yeşim Ceren Bozoğlu, bu projesi için 50 kilo almış ve bambaşka bir görüntüyle sevenlerinin karşısına çıkmıştı.

Rol aldığı diziler ve filmler için alıp verdiği kilolarla kendisinden söz ettiren Yeşim Ceren Bozoğlu, dizisi bittikten sonra bu proje için aldığı 50 kiloyu verdi ve bambaşka bir görüntüye kavuştu. Ancak kilolarından diyetle kurtulamayan Bozoğlu son dönemin ünlüler arasında da hızla yayılan trendlerinden ameliyat masasına yatmayı tercih etti.

Onlarca kiloyu verdikten sonra yaptığı paylaşımlarla takipçilerini şaşırtmaya devam ediyor. Farklı açılardan çektiği selfieleriyle sürprizler yapan 43 yaşındaki oyuncu son paylaşımı ardından “18 yaşında görünüyorsun” şeklinde yorumlar aldı. Büyük beğeni kazanan fotoğrafını yorumsuz bir şekilde paylaşan Bozoğlu yeni görüntüsünün tadını çıkardı.

Seren Serengil

Seren Serengil, bundan kısa süre önceye kadar balık etliydi. Ama gerek sağlık sorunları gerekse kilolu hallerinden sıkılması onu yeni Seren olmaya itti. Mide ameliyatı olan Seren Serengil kilolarından kurtuldu. Sıkı bir diyet ve sporla da süper bir görünüme kavuştu.

Emre Aydın

Şarkıcı Emre Aydın, geçen sene evlendiği Eda Köksal sayesinde 14 kilo verdi. 85 kilodan 71 kiloya düştü. Emre Aydın ”Eşimin desteği ile eski kiloma kavuştum. Bana her gün spor yaptırıyor. tüm diyet yemeklerimi kendisi hazırlıyor” dedi.

Işın Karaca

Işın Karaca, şöhretinin ilk yıllarında sahnelerin güçlü sesi ama kilolu yıldızıydı. Bir gün kızı Mia için kilo vermeye karar verdi. İnaılmaz bir azimle zayıflamaya başladı. Kilolarından kurtuldu ve yepyeni bir Işın Karaca vardı karşımızda.

Fatih Ürek

O da bir zamanlar kilolu bir ünlüydü! Sahnede daha rahat etmek istedi. Fatih Ürekgeçirdiği mide ameliyatından sonra 98 kilodan 75 kiloya düştü.

Ziynet Sali

Şarkıcı Ziynet Sali’yi hep güzelliği, güzel sesi ve düzgün fiziği ile biliriz. Bir zamanlar 80 kilodan 54 kiloya düştüğünü biliyoruz. Ancak ortaya çıkan bu fotoğraf herkesi çok şaşırttı.

Pelin Öztekin

Oyuncu Pelin Öztekin, 153 kiloya çıkınca 2015’te mide ameliyatı olmuştu. İki yılda 90 kilo verip 63’e düştü.

Pelin Öztekin, şimdi de aradığı aşkı buldu ve evlilik yolunda ilerliyor. Haziran’da Berk Uğuz ile aşk yaşamaya başlayan Pelin Öztekin’in liseli aşkıyla evlilik kararı aldı. Önümüzdeki yaz evlenmeyi planlıyorlar.

Tülin Şahin

Türkiye’nin en güzel mankenlerinden Tülin Şahin, son olarak Victoria Secret’ın defilesinde pembe halıda boy göstererek gururumuz olmuştu. Fiziği ve tavırlarıyla hayran bırakan Tülin Şahin’in mesleğe adım attığı ilk yıllarda aslında kilolu olduğunu biliyor muydunuz?

Tülin Şahin’in 65-70 kiloluk halini bilmiyor olabilirsiniz. Tülin Şahin, bu fotoğrafta bambaşka biri gibi gözükmüyor mu?