Eski Eşi Kızları İçin İlaç Almasını İstedi – Eve Gelip Buzdolabını Gördüğünde Boğazı Düğümlendi

Anne ve baba ayrıldığında bundan en çok etkilenen çocuklar oluyor. Bu tür durumlarda ise medeni birer insan gibi ayrılmak şart. Aksi halde bunun yine çocuğun üzerine olumsuz etkileri olabiliyor.

Sırf ayrıldıkları için de anne ve babanın birbirine düşman olmasına gerek yok. Çünkü çocuk, onların çocukları ve ayrılsalar dahi çocuklarını beraber büyütmek zorundalar.

 Brandon’ın eski eşi, kız çocukları için eczaneden ilaç almasını rica etti.

Brandon eczaneden gerekli ilaçları aldıktan sonra eski eşi ve çocuğunun yaşadığı eve geldi. İlaçları gerekli rafa yerleştirdi. Daha sonra ise gözü buzdolabına takıldı…

Brandon Carpenter’ın dünyalar sevimlisi bir kızı var. Eski eşinden boşanmış olmasına rağmen, hala çocuğunun üzerine titriyor. Eski eşiyle de çocuğuyla da yakından ilgileniyor.

Geçtiğimiz günlerde Brandon’ın eski eşi kendisinden çocukları için ilaç almasını istedi. Brandon ilacı alıp eve geldi. Gözü bir anlığına buzdolabına takıldı. Buzdolabını gördükten sonra Facebook’ta paylaştığı gönderiyi ise şimdi herkes konuşuyor.

Brandon eski eşinin buzdolabına baktığında, su hariç hiçbir şey olmadığını gördü ve şok oldu. Öte yandan yan taraftaki dolap tamamen doluydu ancak bebe maması ve yiyecekleriyle.

Brandon çok üzüldü. Buzdolabının kapısını kapatır kapatmaz ne yapacağına karar vermişti.

Brandon, Facebook’ta “Hem çalışıyor hem de kızıma bakıyor. Evin kirası, elektrik, su, doğal gaz ve bebeğin bakımı için gerekli harcamalar… Artık birlikte değiliz diye bu onların sorumluluğunu üstümden attığım anlamına kesinlikle gelmiyor” dedi.

Brandon son olarak, “Eski eşim kendine bakacak ki çocuğumuza da bakabilsin. En azından ben böyle mutlu oluyorum.

Bazıları sadece kızım için endişelendiğimi düşünebilir ancak bu yanlış bir düşünce. Bundan sonra daha sorumlu davranacağım” dedi.

Gönderi, 160.000’den fazla kez paylaşıldı. İnsanlar Brandon’ın övüyorlar.

Evlilikler bir gün bitebilir. Esas olan ise arada çocuk olduğundan medeni bir şekilde ayrılmak. Brandon’ın yaptığı hareketten birçok erkeğin ders çıkarması gerek.

Brandon’ın yapmış olduğu güzel hareketi Facebook’ta paylaşmayı unutmayın.