Bebeğinin Suratına Doktorlar Dahi Çözüm Bulamadı – Anne Bebeği İçin Adeta Bir Mucize Yarattı

Joanne Nevin’in 1 yaşındaki kızı aylardır cildindeki sorunlarla uğraşıyor.

Doktorların verdiği ilaçlar kullanılmasına rağmen bebeğin cildinde en küçük bir gelişme olmadı.Joanne kendiliğinden bir çözüm buldu.

Çocuk yetiştirmenin ne kadar zor olduğunuzu hepimiz biliyoruz.

28 yaşındaki Joanne Nevin’in 1 yaşındaki kızı Kelisha, üç aylıkken cildinde sorunlar çıkmaya başladı.

Kelisha’da egzama olduğuna inanılsa da anne Joanne bundan çok daha kötü bir şey olduğunu düşünüyordu.Independent’a “Suratında pürüzler vardı. Sanki suratına kaynar su dökülmüş gibiydi” dedi.

Joanne yolda yürürken insanların bebeğinin suratına bakıp sorular sorduğunu söyledi.“6 aylıkken sürekli doktorlarla randevularımız oluyordu. Oradan oraya gidiyorduk” dedi.

İlaçlar ve kremler sadece birkaç haftalığına işe yaradı. Daha sonra belirtiler yeniden baş gösterdi.Anne, çocuğunun acı çekmesine dayanamıyordu. Ancak doktorlar bile çözüm bulamıyorken o ne yapacaktı?

Joanne internette araştırma yapmaya başladı. Benzer durumdaki çocuklara ‘Childs Farm’ marka ucuz nemlendirici krem verildiğini ve işe yaradığını okudu. Krem sadece 6 dolardı.

Joanne, Kelisha’ya aynı markaya ait nemlendiriciden sürdü ve duş jeliyle yıkadı.Küçük kız egzamadan kısa sürede kurtuldu.

Joanne, bebeğinin sonunda iyileşmesinden dolayı çok mutlu. Egzama için kesin bir çözüm olmadığı bilinse de Kelisha’nın hikâyesi benzer durumdaki çocukların ailelerine ilham olmaya devam ediyor. Çözümü en pahalı ürünlerde aramayın.

İnsanların durumdan haberdar olması için paylaşın!