Eşinizle Nasıl Uyuduğunuz, İlişkiniz Hakkında Fikir Veriyor

İlişkilerin özelliklerini inceleyen, sosyologlar ve ilişki uzmanları, konuyu iyiden iyiye ele aldıklarında, çiftlerin uyuma pozisyonlarını inceleyerek, ilişkilerinin özellikleri hakkında fikir sahibi olabilmişler.

Araştırmanın sonuçları oldukça ilginç. Nasıl uyuduğunuz, kişiliğiniz hakkında fikir verdiği gibi, ilişkinizin özelliklerini de gözler önüne seriyor.

Temel uyuma pozisyonlarını inceleyen uzmanlar, uyuma şekillerinin, çiftler üzerindeki etkisini de ortaya çıkarıyor. Eşlerin birbirlerine karşı olan tutumları, yaklaşımları ve iç güdülerini, uyuma şekilleri ortaya koyuyor.

Uyku pozisyonunuz ilişkinizi anlatıyor

Herkesin uyurken farklı bir pozisyon tercih ettiği gibi, çiftlerin de uyumak için tercih ettikleri pozisyonlar çok farklılık gösterse de, uzmanlar, temel 8 pozisyon üzerinden araştırmalarını aktarıyorlar.

Sizler de kendi eşinizle genellikle kullandığınız uyku pozisyonunuzu göz önüne alarak, uzmanların kişiliğiniz ya da ilişkiniz hakkında neler ön gördüklerini öğrenebilirsiniz.

Temel uyku pozisyonunuzu, açıklamalar ile karşılaştırmanız yeterli.

Bakalım hangi kategoride değerlendirilmiş bir ilişkinin içindesiniz? Merak ediyorsanız, hemen görselleri ve açıklamaları incelemeye başlayabiliriz.

Resimlerin büyük hallerini görmek için lütfen üzerlerine tıklayınız.