Efsane Filmler Efsane Hatalar!

Gösterime girdikleri andan itibaren izlenme rekorları kıran filmler… Ya da “defalarca izlesem bıkmam!” dediğimiz, çok sevdiğimiz filmler…

Bu filmlerde öyle hatalar var ki; en dikkatli izleyicilerin bile zaman zaman gözünden kaçabiliyor. Ekranlarda izlerken dikkatimizi çekmeyen, ancak çoğunlukla eleştirmenler tarafından ya da filmi çok dikkatli izleyen izleyiciler tarafından fark edilen ve gördüğümüzde bizi de çok şaşırtan bu hataları şimdi hep birlikte inceleyeceğiz.

Dünyaca ünlü aktör ya da aktrislerin yaptıkları hataların bize yansıması, dekorasyonda yapılan hatalar, zamanlama hataları vs. vs… Hepsi bir birinden ilginç bu hataları gülümseyerek inceleyeceksiniz.

Ne kadar yetenekli olursa olsun, oyuncuların ve yapımcıların da birer insan olduklarını hatırlatan ve sihirli ekranlardan bize gösterilenlerin yalnızca kurgu olduğunun kanıtı olabilecek, eğlenceli film hataları şimdi burada, sizlerle.

Efsane Filmler Efsane Hatalar

Yüzümüzü güldürecek, önemli filmlerde yapılan hataları gelin şimdi hep birlikte inceleme altına alalım. Amacımız sadece biraz eğlenmek.

Resimlerin büyük hallerini görebilmek için lütfen üzerlerine tıklayınız.