Ebe Bebeklere Bakınca Gülmeye Başladı – Anne Gerçeği Sonradan Fark etti

Sarah ve Bill Thistlethwaite çifti bebekleri olacağını öğrenince sevinçten havalara uçtular.Ultrason sonuçlarından monokoryonik diamniyotik ikizleri olacağı anlaşıldı. Çiftin sevinci bir anda endişeye dönüştü. Tek yumurta ikizleri aynı plasenta ve amniyona sahipti.Sarah ikizlerini dünyaya getirdikten hemen sonra ebenin yüzünde güller açtı.Odadaki herkes kısa süre içinde sıradışı bir doğumda yer aldıklarını anladılar.

Riskli doğum
Bu tür hamilelikler son derece riskli olabiliyor. Sarah doğum yapmadan 57 gün önce hastaneye yatırıldı ve sezaryen doğum gerçekleştirildi.Çiftin zaten bir oğlu vardı. Şimdi aileye iki kız eklenecekti.

2014 yılında anneler gününden iki gün önce bebekler dünyaya geldi.İkizler 46 saniye farkla dünyaya geldiler ve sağlıkları gayet iyiydi.

Bebekler dünyaya gelir gelmez annenin kucağına verildi. Anne, bebeklerinin el ele tutuştuğunu görünce gözlerine inanamadı.

Sarah, PEOPLE’a “Mutluluktan havaya uçtum. Eşimin bile gözleri doldu. Galiba odadaki herkesin gözleri dolmuştu” dedi.Jenna ve Jillian şimdi üç yaşında. İkisinin de farklı karakteri var. Değişmeyen tek şey ise el ele tutuşmaları.

İkizler, abileriyle de çok iyi anlaşıyor.Beklenin aksine doğum başarılı geçti. Jenna ve Jillian şimdilerde gayet mutlu ve sağlıklı.

Sevimli ikizlerin serüvenini paylaşmayı ihmal etmeyin.