Görme Yetisi Olmadan Dünyaya Gelen Çocuğu Kimse İstemedi – Kadın Onun Yüzünü Görür GörmezBakın Nasıl Bir Karar Aldı

Görme Yetisi Olmadan Dünyaya Gelen Çocuğu Kimse İstemedi – Kadın Onun Yüzünü Görür GörmezBakın Nasıl Bir Karar Aldı


Anne olmak her kadının en büyük hayalidir. Anne olmak için DNA ile alakalı değildir. Evlat edinilen çocukların biyolojik çocuklarınızdan hiçbir farkı olmaz.

Bazı kadınların en büyük hayali gerçekleşirken bazılarınınsa çeşitli nedenlerden dolayı gerçekleşmiş

Primrose ismindeki çocuk birkaç yıl önce Çin’de dünyaya geldi. Doğduğunda gözleri gümüş rengindeydi. Görme yetisi olmadan dünyaya gelmişti.

Küçük kızın biyolojik ailesi, birkaç günlükken onu kimsesizler yurduna bıraktı. Primrose hemen her gün bir ailesi olması için dua etti. Ancak kimse onu istemiyordu.

Eryn ve Chris Austin çifti ABD’deki Braselton ismindeki küçük bir kasabada yaşıyordu. Birkaç yıl öncesine dek hayatlarının mükemmel olduklarını düşünüyorlardı. İki çocukları vardı ve hayat onlar için harikaydı.

Eryn bir gün Facebook’ta gezinirken Primrose’un fotoğraflarına denk geldi.

Mummupages.co.uk’tan aktarılanlara göre Eryn fotoğrafı görür görmez çok etkilenmiş ve bir şeyler yapması gerektiğine karar vermiş.

Ardından Eryn ve Chris, Primrose’u evlat edinmeye karar verdiler.

Gerekli prosedürler tamamlandıktan sonra Primrose’u 2016 yılında evlat edindiler. Çin’den hep beraber ABD’ye döndüler.

Birkaç yıl sonra ailecek bir video paylaştılar.

Chris, videoda “Görme yetisine sahip olmamak sizi eksik bir insan yapmaz. Kızımızın göremediğini duyanlar ‘Üzgünüz’ diyorlar. Üzülecek bir şey yok ki” diyor.

Eryn ise “Fotoğrafını Facebook’ta görür görmez etkilendim. Nedenini bilmiyorum ama ona karşı bir şeyler hissettim” diyor.


Chris son olarak, “Evlat edinme süreci zorlu geçebiliyor. Bazıları bununla uğraşmak istemiyorlar. Biz kızımızı görür görmez ondan etkilendik ve ne pahasına olursa olsun ona anne ve babalık etmeye karar verdik” dedi.

Eryn, Chris ve Primrose’a ait videoyu hemen izleyin:

Ebeveyn olmak DNA’da değil kalpte yatar. Çiftin aldığı kararı herkesle paylaşın.