Yeni Doğan Bebekleri Aniden Hayatını Kaybetti – 4 Gün Sonra Hemşire Çifte Bunu Söyledi Kader böyle bir şey.

Yeni Doğan Bebekleri Aniden Hayatını Kaybetti – 4 Gün Sonra Hemşire Çifte Bunu Söyledi
Her genç çiftin en büyük hayali kendi ailesini kurmaktır. Katie ve Josh Butler çocuk sahibi olacaklarını duyduklarında sevinçten havaya uçtular.


Katie hamileliğinin 20. haftasında ultrasona girdi. Doktorlar tam olarak neyin yanlış olduğunu anlayamasalar da bir şeylerin ters gittiğini anladılar.

Çiftin inişli çıkışlı serüveni de böylelikle başladı.

Katie ve Josh Butler’ın bebeğin Dewey dünyaya geldiğinde hemen yenidoğan yoğun bakım ünitesine kaldırıldı. Dewey, 132 günün ardından hayatını kaybetti.

Katie ve Josh yıkıldı. Her daim Dewey’nin yaşayacağına kendilerini inandırmışlardı.

Katie, Caters News Agency’ye “Bunu söylerken bile suçlu hissediyorum ancak bebeğimin şimdi rahat uyuduğunu biliyorum ve bebeğimle bir gün tekrar buluşacağımızı da biliyorum” dedi.

Çift yine de ömrü kısa olsa da Tanrı’nın onlara bir bebek bağışladığını düşünerek şükrettiler.

Yoğun bakım ünitesinde çalışan hemşirelerden biri çiftin içinde bulunduğu durumdan haberdardı. Beşinci katta bir anne ve babaya ihtiyacı olan bir bebek yatıyordu. Adı Brax olan bebeğin bazı sağlık sorunları vardı.

Katie ve Josh dört gün sonra bebekle tanıştılar. Brax, 27 haftalıkken dünyaya gelmişti. 11 aylık olmasına rağmen sağlık sorunları nedeniyle hastaneden çıkarılamamıştı. Akut solunum yetmezliği ve pulmoner hipertansiyonu vardı. Katie ve Josh’a yaşı ilerledikçe iyileşme ihtimali olduğunu söylediler.


Gerekli prosedürler tamamlandıktan sonra Brax’i evlat edindiler.

Anne, “Eve getirdiğimizde sağlığında gözle görülür gelişmeler kaydedildi. Hala oksijen tüpüne ihtiyacı olsa da kendi başına hareket edebiliyor. Bizi her gördüğünde gülümsüyor. Dewey’e olan sevgimizi Brax’e aktarıyoruz” dedi.

Katie ve Josh’a Brax ile beraber bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz. Dewey’nin başına gelenler çok üzücü. Aile de hayata yeni çocuğuyla tutunuyor.
Brax’in, Katie ve Josh’a Allah’ın bir armağanı olduğunu düşünüyorsanız paylaşın.