Çinli Çift İçin Taşıyıcı Anne Olmayı Kabul Etti – İkizlerin DNAsındaki Sır Herkesi Şok Etti

Bir taşıyıcı annenin ikizlerinden birinin kendi çocuğu olduğunu duysanız bir film senaryosu olduğunu düşünürsünüz.Jessica Allen’ın başına tam olarak bu geldi.Jessica ve Wardell Allen çiftinin iki çocuğu vardı. Jessica, çocuk sahibi olamayan insanlara yardım etmek istedi. Bu nedenle taşıyıcı anne olmaya sıcak baktı.

İkizlerÇin’deki bir çiftle tanıştı ve bebeklerinin taşıcıyı annesi olmaya karar verdi. 2016 yılının nisan ayında ikizleri taşıyacağını öğrendi. Doktor durumun son derece nadir olduğunu aktardı.

Çinli çift de haberi alınca çok şaşırdı. Jessica’nın hamileliği sorunsuz geçti.Doğumdan sonra ikizler Jessica’dan alınarak çifte verildi. Ancak bebeklerden birinin ten rengi diğerinden daha koyuydu.

Çocuklardan biri Çinli gibi gözükmüyordu. Çocuğun ten rengi, Jessica ve Wardell’ın çocuklarınınkine benziyordu. O zaman yavaş yavaş durumun farkına varmaya başladılar.

DNA testi sonucu şaşırttıBirkaç hafta sonra Çinli çift DNA testine başvurdu. İkizlerden birini DNA’sı anne ve babayla örtüşmedi.


Haberin ardından iki ailenin karşılıklı kabulüyle ikizlerden biri ABD’ye geri yollandı.Biyolojik anomali herkesi şaşırttı. İnsanlar haberi okuduklarında inanamıyorlar. İki ailenin de nasıl şaşırdığını tahmin edebilirsiniz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir