Çift İki Yıl Önce Toplamda Tam 349 Kiloydu – Şimdiki Hallerini Görünce İnanamayacaksınız

Alışkanlıklarınızı değiştirmek epey zordur.

Lexi ve Danny Reed’in serüveni iki sene önce yılbaşına girmek üzereyken başladı. İkisi de hayatlarını değiştirmek için birbirlerine söz verdi.

İki yıl içinde toplamda 181 kilo verdiler.

Lexi ve Danny Reed hayatlarını değiştirmek istiyordu.

2016’ya girmek üzereyken daha sağlıklı beslenmek ve düzenli olarak spora gitmek için birbirlerine söz verdiler. Lexi 222, Danny ise 127 kiloydu. İki yıl sonraki fotoğraflarını görenler inanamadı.

İki yıl önce hayatları çok farklıydı. Lexi ve Danny sürekli olarak fast food yiyor ve spor yapmıyordu. Bir gün her şey değişti.2016’ya girecekken hayatlarını değiştirmeye karar verdiler.

Lexi, The Independent’a “En zoru beslenme tarzımı değiştirmek oldu. Başta yemek yemek için yaşıyordum. Şimdilerde ise yaşamak için yemek yiyorum. Eskiden neredeyse her gün dışarıda yerken şimdilerde kendimiz sağlıklı yemekler hazırlıyoruz” dedi.

Profesyonel yardım almadan hayatlarını değiştirdiler

Çift ne beslenme uzmanına göründü ne de operasyon geçirdi. İkisi toplamda 349 kiloydu. Ancak kararlıydılar.İki yıl sonra döktükleri ter ve gözyaşlarının karşılığını aldılar.

Lexi, 222 kilodan 81 kiloya düştü. Eşi olmasa bunu başaramayacağını ifade etti.

Instagram’da “Yanımda gördüğünüz eşim kiloluyken bana nasıl davrandıysa zayıfken de aynı şekilde davranmaya devam etti. Evlenirken ettiğimiz yeminin sonuna dek arkasında durdu. Yeni hayatımızdan çok memnunuz” dedi.

Lexi, serüvenlerine dair anıları her gün fotoğraflarla paylaştı. Çiftin 480 binden fazla takipçisi var. 10 yıldır beraberler ve geleceğe umutla bakıyorlar.

Lexi, The Independent’a “Diyet yapmanın yemek yememek değil sağlık şeyler yemek anlamına geldiğini geç öğrendik. Bu sayede hayatımız değişti” dedi.

Lexi ve Danny, eskiden kendi durumunda olan çiftlere ilham olmaya devam ediyor. Onların serüvenini herkesle paylaşın.