Bülent Ersoy’un ilk eşi Cem Adler şimdi ne yapıyor?

Bülent Ersoy, kendisinden 27 yaş küçük Cem Adler ile 4 Nisan 1998’de evlenmişti


Türkiye Cem Adler’i tanıdığında henüz 19 yaşındaydı. Sanatçı Bülent Ersoy ile 4 Nisan 1998’de evlenmişti.


Bülent Ersoy, ‘Her şeyi affederim ama beni aldatan bir erkeği affetmem’ dedi, Cem Adler’i tek celsede boşadı. İkilinin evliliği 22 Haziran 1999’da da resmen bitti.


Cem Adler, boşandıktan yıllar sonra annesi ile birlikte katıldığı ‘Herkes Yanlış Biliyor’ programında merak edilenleri anlattı. Cem Adler ‘evlilik’ kararını nasıl verdiğini şu sözlerle ifade etti: “Bülent’in benim elimden tutacağını zannediyordum. Beni kız arkadaşımla bastı. Aynı gece Bülent Ersoy’la nikahlanmaya zorlandım. Çünkü bu durumdan ancak öyle kurtulabilirdim. Evlendikten sonra ise sürekli evden kaçıyordum. Bülent beni buluyordu.”


Aynı programda Cem Adler’in annesi Fatma Adler de pişmanlığını dile getirmişti: “Bülent Ersoy ve ben bu çocuğa yaşattıklarımızdan dolayı cehennemin en dibinde yer alacağız. Bülent ile o dönem çok yakındık. O dönem onunla iyi geçinmem gerekiyordu oğlumun yanında olmak için mutluluk pozları verdim.”


Cem Adler, ayrılığın ardından kendisine yeni bir hayat kurdu.


Cem Adler, yeni eşi ile tur şirketinden bilet alırken tanıştığını belirterek, ‘Telefonda birbirimize aşık olduk ve evlenmeye karar verdik’ dedi. Nikahın ardından Berlin’de yaşamaya başlayan ikilinin bu evlilikten Tijan adında bir de oğulları oldu. Ancak mutluluk uzun sürmedi. Cem Adler, ikinci eşinden de boşandı.


Kendini işine adayan Cem Adler, 2013 yılında Pınar Adler ile nikah masasına oturdu. Cem Adler’in üçüncü evliliğinden de bir kızı oldu.


İki çocuk babası Cem Adler, şu sıralar İzmir Göztepe’de yaşıyor ve bir pazarlama şirketinden çalışıyor.


Bir dönem gittiği her yere peşinden gelen muhabirler, onu manşetlere taşıyan gazeteler artık Cem Adler’in hayatından çok uzak…