Bu Bitki Kanser Dahil Pek Çok Hastalığı Yeniyor! Lütfü Dede: Herkese Şifa Olsun İnşallah Diyor. Paylaşalım Duyuralım

Manisalı Lütfü Acet Bu bitki ile 20 Günde Kanseri Yendi! Manisa’da kendi topladığı otlarla insanlara şifa dağıtan Lütfü Acet, kanseri tedavi eden bir bitkinin bulunduğunu belirterek bitkini kanseri 20 günde yendiğini söyledi. Kendisi de ölüm noktasındayken kanseri yenen Acet, 30 yıldır bitki sayesinde insanlara ulaşıyor.

 

Kanser otu adlı otun 20 günlük kullanımının ardından kanserin vücuttan atılacağını ifade eden Acet, ” Yıl içinde bahar ayları ve Ağustos ayı arasında kanser otunun toplanması gerekiyor. Ağustostan sonra olmaz. Belirli yükseltiye sahip dağlık bölgelerde yetişiyor. 1987 yılından bu yana yani 30 yıldır ben bu otu kanser hastalarının ulaşmasını sağlıyorum. Bunu da sadece Allah rızası için yapıyorum. Hastalardan herhangi bir ücret kabul etmiyoruz. Bir kuruş almışlığımız yok” dedi.

20 GÜNDE KANSERİ BİTİRİYOR”

20 günlük bir kullanımın ardından kanserin tamamen tedavi edileceğini belirten Acer, “Kanser hastası 20 gün bu ottan kullanırsa hiçbir şeyi kalmaz. Bütün kanser türleri için geçerli. Son zamanlarda çok yoğun bir talep var. Artık isteğe yetişemiyoruz. Topladığımız otları sadece bize gelene veriyoruz artık, durumu acil olana daha çabuk ulaşmak istiyoruz”diye konuştu.

Bu da yapışkan andız (İnula viscosa) otunun çiçek açmış hali:

6 YILLIK KANSERİ YENDİM

Kanserden öleceği anda ot sayesinde kanseri yendiğini söyleyen Acet, “Kendim yaşadım bu acıyı. Bu hastalığı 6 sene geçirdim. Profesörler hiçbir şekilde tedavi olamayacağımı, öleceğimi söylediler. Gırtlak kanseriydim. Kara kara düşünürken bir şekilde bu kanser otu karşıma çıktı. Kaynatıp içtim, kanatıp içtim. 30 gün boyunca. Sonra kontrole gittiğimde hiçbir belirtinin kalmadığını söyledi doktorlar. Nasıl bir duygu olduğunu çok iyi bildiğimden kanserden dertli kişilere yardım etmek istiyorum. Ben nasıl şifaya kavuştuysam, onların da kavuşmasını istiyorum” dedi.

HANGİ TÜR KANSERE İYİ GELİYOR?

Şuan için tespit edilen kanser türleri; gırtlak, ağız, meme kanseridir. Diğer tüm kanser çeşitlerine de iyi geldiği söyleniyor.

Kanser tedavisi (cilt-deri ve bağırsak, mide kanserleri) dışında da önemli etkilere sahip olan Inula Viscosa’nın diğer etkili kullanım alanlarını aşağıda sıralıyoruz.

Koruyucu tedavi. Biyolojik çürüme ve oksidasyonu önleme

Tüberkülotik ishal

Mide ve bağırsak iltihabı (Enterogastrit)

Bronşit

Akciğer hastalıkları ve tüberküloz

Diyabet (Şeker Hastalığı) ve kan basıncı

Hipertansiyon (Yüksek Tansiyon)

Böbrek hastalıkları

İltihap ve yangı

Yüksek ateş

Mikrobik hastalıklar (Virüs, mantar, bakteri..)

Safra söktürücü

İdrar arttırıcı

Öksürük kesici

Göğüs yumuşatıcı

Kuvvet verici

Bağırsak solucanları (kurt) tedavisi ve düşürülmesi

Yara iyileştirici

Ülser tedavisi

Kanamayı engelleme

Eklem ağrılarında banyo tedavisi

Saç derisi rahatsızlıklarında ve saç dökülmesini engellemede

Hemoroid tedavisi

Kırık kemik onarımı ve tedavisi

Sırt ağrısı ve kas ağrılarında, iskelet sistemi ağrılarında ağrı kesici

Ciltte estetik olarak istenmeyen kılcal damarların yok edilmesi ve uygulamasında başarı sağladığı ve cilt kan akışını gençleştirdiği bildirilmiştir.

Ciltteki güneş ve yaş lekelerini azaltmak ve hafifletmek için kullanıldığı bildirilmiştir.

Melanom hücrelerinin azaltılmasında etkili olduğu bildirilmiştir.

Kirli deniz organizmalarının büyümesini engellediği de belirtilmiştir.

Baş biti tedavisinde etkili şekilde kullanılır. Kafa biti ve bit yumurtalarını suyuyla kafa ve saç yıkamada ortadan kaldırır.Ayrıca suya yatırılan bitkinin bıraktığı jelimsi sıvı ile de saçlar taranmalıdır.Bilinmeyen fakat çok çok etkili bir korunma yöntemidir.

KANSER OTU NASIL KULLANILIR?

1 litre suyu kaynattıktan sonra 2-3 orta boy otun dalından elinizle bölerek kaynayan suyun içine atıp 12 dakika (10-15 dakika) kaynatın. Kaynattıktan sonra cam bir sürahiye doldurun. Elde ettiğimiz 1 litre suyu uyandıktan sonra  tekrar yatağınıza gidinceye tüketin. 21 gün bu işleme devam edilip hastalığınızın durumunu tekrar kontrol ettirin. Büyük ölçüde değişme olması gerektiği söyleniyor. İnsan zaten kendinde bu durumu hisseder. Daha da emin olmak isterseniz tekrar doktor kontrollerinden geçerek durumu teyit edebilirsiniz.