Bayan Kuaförü Sokaklarda Yaşayan Kadınların Saçını Ücretsiz Olarak Kesiyor. Kadının Saçını Yaptıktan Sonra, Suratında Beliren İfadeye Çok Dikkatli Bakın.

Sokaklarda yaşamak kimsenin tercihen yaptığı bir şey değildir. Eğer bir gün bu duruma düşerseniz, durumu kabullenip hayata pozitif bakmaktan başka çareniz olmadığını anlarsınız.

J.C. Pearson da böyle yaptı. Pearson San Francisco’da yaşayan bir evsiz. Ancak bir tutkusu var ki onu hayata bağlıyor…
“Kimse sokaklarda yaşamayı istemez” diyen J.C. Pearson yetenekli bir bayan kuaförü ve San Francisco sokaklarında köpeği Lucky ile beraber yaşıyor. Evsiz adam, yine evsiz kişilerin saçlarını 18 yıldır ücretsiz olarak kesiyor.

“Kendinizden eminseniz yapamayacağınız hiçbir şey yoktur” diyor Pearson videoda.

Pearson, kendisinin de sokakta yaşamayı çok iyi tecrübe ettiğini bildiğinden diğerlerinin nasıl hissettiğini gayet iyi anladığını ifade ediyor.

Pearson, “Para umurumda değil. Sigortam yok diye üzülmüyorum. Zenginlik umurumda değil. İstemiyorum. Her gün karnımı doyurabiliyorum. Gayet iyiyim. Kötü alışkanlığım yok. Sağlığım iyi. Hep buradayım. Hala buradayım” dedi ve ekledi:

“Eğer kendi başınızın çaresine bile bakamıyorsanız, dünyaya nasıl hayrınız olacak?.”
“Saçlarını neden mi kesiyorum? Çünkü ne kadar güzel görünürseniz o kadar iyi hissedersiniz. Kendinize bakarsanız özgüveniniz yerine gelir. Sizi kimse aşağılayamaz.”

Videoda J.C. bir arkadaşının saçını kesiyor. Evi ya da işi olanlara nazaran daha özgür hissettiğini ifade ediyor.

Arkadaşının saçını yaptığında, kadının tepkisi inanılmaz oluyor. Videoyu izleyerek kendiniz şahit olun.

Pearson’ın kişiliğinden ve yaptıklarından etkilendiyseniz, arkadaşlarınızla paylaşarak altın kalpli bu adamı herkesin tanımasını sağlayın.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir