Barbie Bebeğe Benzerliği ile Ün Yapan Valeria’yı Makyajsız Görün

Bir dönem ülkemize gelen, Beyaz Show’a katılan ve programda, Beyazıt Öztürk’ün yaptığı esprilere gülmeyen ya da gülemeyen, Barbie Bebek lakaplı Valeria Lukyanova, sosyal medyadaki hesabından makyajsız bir fotoğrafını paylaştı.

Ukraynalı mankeni “İnsan Barbie” olarak tanıyanlar, makyajsız halini görünce çok şaşırdılar.

Valeria Lukyanova, barbie bebeklere benzemek için sayısız ameliyat geçirdiğini ve artık yemek yemeyeceğini açıkladığında da büyük tartışmalara yol açmıştı.

Valeria Lukyanova, bir dönem evinin yakınlarında saldırıya uğradığını iddia etmiş ve bu açıklamasıyla yine gündeme gelmişti. Kendisine yönelik, iki yıldır bir tehdit kampanyası yürütüldüğünü söyleyen manken, saldırıya uğramasının yalan olduğu ve aslında estetik operasyon geçirdiği yönündeki eleştirileri de yalanladı.

Beyaz Show’a da Katılmış Beyaz’ın esprilerine hiç gülmemişti 🙂

Oysa Valeria Lukyanova, evine yaklaştığı sırada saldırıya uğradığını, yüzünden yaralandığını ve dudağının patladığını iddia etmiş ve gündeme gelmişti.

Valeria Lukyanova, Beyaz Show’a katıldığında da gecenin en çok konuşulan konusu olmayı başarmıştı. Şu an 28 yaşında olan Valeria Lukyanova, Beyaz Show’a 21 yaşında iken katılmış ve yapılan esprilere gülemeyince, salonda buz gibi bir hava esmesine neden olmuştu.

Resimlerin büyük hallerini görmek için lütfen üzerlerine tıklayınız.