Acun Ailesini Birer Birer Nasıl Kaybetti?

Uzun zamandır ekranlarda sempatik tavırları ve başarılı işleri ile izlediğimiz Acun Ilıcalı’nın, hayatının aslında tam bir trajediden ibaret olduğunu biliyor muydunuz?

Babaannesini ve dedesini bir trafik kazasında kaybeden Acun Ilıcalı’nın yaşadığı acılar bununla sınırlı kalmamış.

İlk evliliğini 19 yaşındayken yapan Acun, bu evliliğinden Banu adında bir kız çocuğu sahibi olmuş.

Babaannesi ile dedesinin bir aracın altında kalarak can vermesinin acısının üzerinden sadece 4 yıl geçtikten sonra bu defa Acun, yine bir trafik kazası sonucu anne ve babasını da kaybetmiş.

O dönemde kızı Banu’nun sadece 10 aylık olduğunu belirten Acun, anne-babası ve kızı ile birlikte tatil planı yaptıklarını ve akşam tam yola çıkacakları sırada kendisinin bir işi çıktığını, anne-babasına “siz gidin ben arkanızdan geleceğim” dediğini belirtiyor.

Anne-babası ile birlikte 10 aylık kızı Banu’yu da Bodrum’a doğru yolcu eden Acun, Balıkesir’i geçtikleri sırada bir araçla kafa kafaya çarpışan ailesinin kaza haberini aldığını söylüyor. Bunun üzerine Balıkesir Devlet Hastanesi’ne koşan Acun Ilıcalı, görevliye annesi İlknur Ilıcalı ile görüşmek istediğini söylüyor. Görevli kontrol ediyor ve “ölmüştür!” diye cevap veriyor. Acun sonra babası Ergun Ilıcalı ile görüşmek istediğini söylüyor ve görevli yine “ölmüştür!” diyor. Acun bunun üzerine kızı Banu’yu sormaya korktuğunu belirtiyor.

Küçük kızının vücudunda 18 kırık olduğunu öğrenen Acun, yaşadığı büyük travmayı atlatmakta çok zorluk çekmiş. Depresyona girmiş, bir yıl boyunca evden çıkamamış ve eşinden boşanmış.

Yine tam 4 yıl sonra kendi kullandığı motosiklet ile geçirdiği bir kazadan, mutlak ölümden dönen Acun, arkasında oturan en yakın arkadaşını bu kazada kaybetmiş.

Bu arada iş hayatında kendisini kısa sürede kanıtlayan Acun Ilıcalı, büyük bir servetin sahibi oldu.

2. kez evlenmeye karar verdiğinde, eşi Zeynep Ilıcalı ile 9 yıllık bir flört dönemi geçirmişti. Bu evliliğinden Leyla ve Yasemin adında iki kızı olan Acun, yönettiği yarışmalar ve programlarla, günümüzde adından sıkça söz ettiren isimlerden biri.

Resimlerin büyük hallerini görmek için lütfen üzerlerine tıklayınız.