2000’lerin başlarında çok popüler olan ünlüler

2000’lerin başlarında çok popüler olan ünlüler

Özellikle ergenlik yılları 2000’lerin başları ve ortalarına denk gelenler iyi bilirler; müzik kanallarında, radyolarda bu isimlerin şarkıları tekrar tekrar yayınlanırdı. Ama ne var ki popülerlikleri bu yıllara gelemedi. Belki başarısız oldular belki de müzik piyasasında çok yer almak istemediler, kim bilir

Rober Hatemo
90’ların sonunda müzik piyasasına girdi. 2006 yılındaki albümüyle zirveyi görmüştü.
Ebru Yaşar
1999’da Seni Anan Benim İçin Doğurmuş ile iyi bir çıkış yaptı, 2000’lerin ortalarına kadar istikrarlı devam etti ancak şu sıralar yeni nesile hitap etmeyen isimler arasında. Yine de magazin gündeminde yer almaya devam etmekte.
Pamela Spence
Bu yıl yeni bir şarkı çıkarsa da 2004’teki İstanbul şarkısı zamanlarındaki kadar konuşulmadığı malum.
Nalan
Onu 1994’te Of Aman Nalan olarak tanıdık, 2002’de Acemi Balık ile popülerliğini sürdürdü. Aradan geçen zamanda adı daha nadir anılan şarkıcılardan biri oldu.
Zeynep Casalini
2004 yılında Duvar adlı şarkısıyla zirve zamanlarını yaşadı, birkaç yıl daha popüler kalsa da sonrasında eski popülaritesinden uzakta kaldı.
İrem
Hikayesini hepimiz biliyoruz; o dönemde bir hayli popülerdi ancak şarkının klibi çekildikten sonra istikrar gelmemişti.
Eylem
Eylem, farklı tarzıyla dikkatleri çekmişti. Şarkılarının altyapısının sağlam olması övülüyordu ancak o da devamını getiremeyen isimler arasında kaldı.
Murat Başaran
2005’te Sana Ölürüm, Gülümse Anne gibi şarkılarla popülerken daha sonra devamını getiremeyenler grubuna dahil oldu.
Cankan
İsmail YK’nın döneminde onlar da popülerdi. Yine onun gibi sıra dışı tarzlarıyla dikkat çekiyorlardı. Birlikte yaptıkları şarkılarla bilinseler de bir süre sonra anlaşamamışlardı. Meraklısına Cankan’ın son hali…
Lara
2003’te Allah Versin şarkısıyla meşhur olmuştu. Ardından Katmer Katmer, Adam Gibi Adam şarkılarıyla popüler olsa da bir dahaki şarkıları aynı etkiyi yaratmadı.
İsmail YK
Yurtseven Kardeşler grubunda belli bir kesime hitap ederken solo albümü Şappur Şappur’u 2004 yılında çıkardı ve peşi sıra gelen albümleriyle en çok satan isimler arasında yer aldı ancak bir süre sonra yeni nesile hitap edemedi.
Nez
2002 yılında klipleriyle dikkatleri çekmiş ve özellikle magazin gündeminin en çok konuşulan isimlerinden biri olmuştu.