9 Yaşındaki Kız Babasından Oyuncak Bebeğine Bakmasını İstedi – Baba Kızı İçin Bakın Neler Yaptı

Hayatlarında baba idolüne sahip olan kişiler gerçekten de çok şanslı kişiler. Bu kişi baba, amca, dede veya abi olabilir.

Her şey 9 yaşındaki Joselyn’e alınan ve Abbie adını verdiği oyuncak bebeğin hayatına girişiyle başladı. Minik Joselyn, Abbie ismini verdiği oyuncak bebeği ‘Kızım’ olarak nitelendiriyor.

Babasının ise kızıyla vakit geçirmesine bayılıyor. Bir gün Joselyn babasından, oyuncak bebeğine bakmasını istedi. Ancak babasının bu isteğini harika bir şekilde yerine getireceğini o bile tahmin etmiyordu.

Tır şoförü olan babası, kızının isteği üzerine oyuncak bebeği yanına aldı ve gittiği her yerde fotoğraf çekerek kızına yolladı.

Her şey 9 yaşındaki Joselyn’in babasından ‘torun’una bakmasını rica etmesiyle başladı. Joselyn’in canından çok sevdiği ve Abbie adını verdiği oyuncak bebek artık babasına emanetti.

Sabah Joselyn okula giderken işe giden babasına Abbie’yi yanına almasını ve ona çok iyi bakmasını söyledi. Babası da Abbie’yi yanına alarak işe gitti. Kızını hayal kırıklığına uğratmadı.

Baba oyuncak bebeği aracın bir kenarına atmaktansa onunla fotoğraf çektirerek kızına yolladı. Önce torununa çikolata aldı sonra da kola.

Baba daha da fazlasını yaparak Abbie’yi Joselyn’in dedesinin yanına götürdü. Joselyn’in babası ve dedesi aynı işte çalıştığından birbirleriyle sık sık görüşüyorlar. Baba da bunu fırsat bilerek, Joselyn’in dedesiyle oyuncak bebeği tanıştırdı ve fotoğraf çekti.

Gördüğünüz gibi Abbie bu fotoğrafta da araca yüklenen malları inceliyor. En azından babası bu fotoğrafı çektikten sonra kızına öyle söylemiş.

Baba aynı zamanda kızının oyuncak bebeğine güzel kıyafetler giydirmeyi ve saçını boyamayı ihmal etmemiş. Bunu gören Joselyn çok sevinmiş.

Abbie ve ‘dede’si son bir fotoğraf çektikten sonra beraber eve döndüler. Baba, kızına Abbie’nin çok uslu bir kız olduğunu söyledi ve kızını bir kez daha sevindirdi.

Sizce de baba, kızını kırmamak adına harika bir iş çıkarmamış mı? Gördüğünüz gibi bir babanın kızına olan sevgisi babaya neler yaptırabiliyor. Adamı ayakta alkışlıyoruz!

PAYLAŞ
burası
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.