32 bin TL ödedi! Türk diye ülkeye alınmadı

32 bin TL ödedi! Türk diye ülkeye alınmadı

İngiltere’de yaşayan Ali Gül ve eşi Natasha Politakis balayı için 7 bin sterlini gözden çıkardı ve Hawaii’yi tercih etti. Ancak balayı heyecanları Los Angeles havalimanında son buldu. ABD, Türk asıllı Ali Gül’ü İngiltere’ye geri gönderdi. Natasha Politakis, eşinin Türk kökenli ve Müslüman olduğu için ABD’ye alınmadığını söylüyor.

Ali Gül ve Natasha Politakis hayallerindeki balayı için ABD’nin Hawaii adalarına gitmek istedi. Bunun için de 7 bin pound bir ücret ödedi. Ancak balayı başlamadan bitti.
32 bin TL ödedi! Türk diye ülkeye alınmadı İngiltere’de yaşayan çift ABD’nin Los Angeles havalimanına geldiğinde Ali Gül burada alıkonuldu. Ardından ülkeye girişine izin verilmeyerek İngiltere’ye geri gönderildi.
32 bin TL ödedi! Türk diye ülkeye alınmadı Natasha Politakis eşinin Müslüman ve Türk asıllı İngiliz vatandaşı olduğu için ülkeye alınmadığını söylüyor.
32 bin TL ödedi! Türk diye ülkeye alınmadı Genç çift havalimanındaki merkezde uzun süre alıkonuldu. Çift 26 saat boyunca, ne bir kahve içmelerine ne de üstlerini değiştirmelerine ya da duş almalarına izin verilmediğini ifade ediyor.
32 bin TL ödedi! Türk diye ülkeye alınmadı İngiliz Daily Mail gazetesinin manşetten verdiği habere göre 26 saat sonra çift kendilerine eskortluk eden güvenlik görevlileri eşliğinde İngiltere’ye giden bir uçağa bindirildi.
32 bin TL ödedi! Türk diye ülkeye alınmadı Balayı için yaptıkları ödemeyi de geri alamayan çift mayıs ayınd yaşanan korkunç olayla ilgili henüz ABD’den herhangi bir açıklama gelmediğini belirtiyor.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir