Yılmaz Morgül: ‘Korkusuz bir insanım. Devlet büyüklerimiz izin verirse Afrin’e vatan için göreve gitmeye hazırım’

Suriye’nin Türkiye sınırındaki Afrin’de üslenen terör örgütü PYD’ye 72 Türk jeti dün 17.00’den itibaren bomba yağdırmaya başladı.

108 hedef vuruldu, çok sayıda PYD’li terörist öldürüldü. ‘Zeytin Dalı’ operasyonunun amacı: Ulusal güvenliği tehdit eden unsurları yok etmek, terörü bitirmek, sınırımızdaki Afrin’in kontrolünü terör örgütü PYD/PKK’dan alıp Özgür Suriye Ordusu’na devretmek. Operasyona ünlü isimlerden destek mesajı yağdı.

YILMAZ MORGÜL: AFRİN’E GİTMEYE HAZIRIM

Yılmaz Morgül kamuflaj pantolonu ve ceketiyle görüntülendi.

Morgül gazetecilere, “Askerlerimize destek olmak için böyle giyindim. Ben Yılmaz Morgül olarak korkusuz bir insanım. Devlet büyüklerimiz izin verirse bugün Afrin’e vatan için göreve gitmeye hazırım” dedi.

Fahriye Evcen: Allah Türk ordusunun ve kahraman askerimizin yardımcısı olsun. Türk Silahlı Kuvvetleri daima dualarımızda!

Burak Özçivit: Allah ordumuzu korusun. Bütün dualarımız, yüreğimiz sizlerle.

YORUMA KAPATTI

Burak Özçivit, yer aldığı projede çekilmiş asker üniformalı fotoğrafı paylaştı. Oyuncuya askerliğini bedelli yaptığı konusunda çok sayıda eleştiri ve yorum geldi. Bunun üzerine Burak Özçivit gönderisini yoruma kapattı

İbrahim Tatlıses: Kahraman Mehmetçiklerimize Afrin Operasyonu’nda başarılar diliyorum. Allah yar ve yardımcınız olsun… Dualarımız sizinle…

Şahan Gökbakar: Ana kuzuları, yiğitler ülkelerinden uzakta bir bataklıkta savaşıyor, çarpışıyor. Allah yardımcıları olsun. Allah ailelerine ve sevenlerine sabır ihsan eylesin. Gözünü kırpmadan görev yapan tüm askerlerimizi Allah korusun. Her türlü savaşı, terörü ve bu dünyadaki tüm kötülükleri ve kötüleri lanetliyorum…

Hande Yener: Allah, tüm Mehmetçiklerimizin yanında olsun…Şanlı Türk ordumuzu korusun… Kalbimiz sizinle… Hayırlı haberlerinizi duymak dileğiyle.

Seren Serengil: “Muhtaç olduğunuz kudret damarlarınızdaki asil kanda mevcuttur” dualarımız sizinle biz de sizinleyiz… Erkeğiyle, kadınıyla, çocuğuyla, yaşlısıyla, genciyle 80 milyonluk… Dünyanın en büyük ordusuyuz.

Pınar Altuğ Atacan: Sağlıklı gidip dönün.

Filiz Akın: Başladığı anlardan itibaren, evlatlarımızın hayatları için ellerimiz yüreklerimizde izliyoruz. Ordumuzun başarı haberlerinin devamı için dua ediyoruz.

Sinan Akçıl: Allah yâr ve yardımcınız olsun… Zeytin dalı harekatı başladı. Türk’ün Türk’ten başka dostu yok, varsın olmasın kendi işimizi kendimiz hallederiz evel Allah. Aslanlar kalbimiz sizinle.

Alişan: Allah beraberinizde olsun. Dualarımız Mehmetçik için.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir