Yıllardır Görüşmeyen Ağabey Ve Kardeşin Buluşması Herkesi Ağlattı

Sevdiğiniz birinden uzun süreliğine ayrı kalmak gerçekten çok acıdır. Hele ayrı kalan kişi küçük bir çocuksa…

Bazen hepimiz kardeşlerimizle kavga ederiz ve çok sinirleniriz.

Ancak aramızdaki bağı ve sevgiyi asla unutmayız.

Aile bağı büyürken daha da güçlenir ve kimsenin koparamayacağı kadar kuvvetli olur.

Landon ve Cam Diebold kardeşlerin az sonra izleyeceğiniz videosu da buna bir örnek. Landon tam iki yılını ağabeyi Cam’dan ayrı geçirdi. Cam, kısa bir süreliğine ailesini ziyarete geldiğinde küçük kardeşine sürpriz yaptı.

Landon’ın Cam’ın geleceğinden haberi yoktu. Landon arkadaşlarıyla top oynarken ağabeyi Cam’ı karşısında görünce gözlerine inanamadı. Mutluluktan gözyaşlarına hakim olamadı. Ağabeyini görür görmez üzerine atlayan Landon, kucağından bir an olsun ayrılmadı. Harika bir buluşma oldu! Cam, küçük kardeşine ‘Koskoca adam olmuşsun” dedi. Uzun süredir birbirini görmeyen ağabey ve kardeşin duygu dolu anlarını anneleri kameraya kaydetmeyi ihmal etmedi. Videoyu izlerken muhtemelen siz de duygulanmışsınızdır. Hikayeyi aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşmayı ihmal etmeyin.

Family Is Everything

Cam was away on a two year mission, he hadn't seen his little brother Landon for 2 years. This is their reunion. For our best love stories, subscribe to our free email newsletter: http://bit.ly/29l733Q :)#LoveWhatMattersA Love What Matters Original VideoSubmitted by Myrriah Diebold

Posted by Love What Matters on Donnerstag, 4. August 2016

PAYLAŞ
burası
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.