Yeşilçam’ın sarışın güzeli Serpil Nur’un son hali şaşırtıyor

Yeşilçam’ın sarışın güzeli Serpil Nur’un son hali şaşırtıyor

Yeşilçam’ın sarışın güzellerinden Serpil Nur’un son halini görenler ‘Zaman gerçekten çok acımasız’ demekten kendini alamıyor…

Bir dönem güzelliğiyle çevresindeki yakışıklı erkeklerin başını döndüren Serpil Nur, Tarık Akan’ın da rol adığı ‘Ah Nerede’ filminde kariyerinde zirve yapmıştı. Aradan geçen zamanda gittikçe gözden düşen Nur, kendi köşesine çekildi.

Peki Serpil Nur şimdi nerelerde ve neler yapıyor?

Serpil Nur sinemayı bıraktıktan sonra daha mütevazi bir hayat seçti. Antalya’ya yerleşti. Günümüzde Antalya’nın yerel Kemer Gözcü gazetesinde köşe yazarlığı yapıyor. Serpil Nur Twitter ve Instagram’ı oldukça aktif kullanıyor. Ayrıca eşinin soyadı ‘Abiral’i kullanıyor. Yani onu Serpil Nur Abiral olarak bulabiliriz.


SERPİL NUR KİMDİR?

Serpil Nur 4 Mayıs 1958 İstanbul doğumlu Türk sinema oyuncusu 1974 yılında sinemaya başladı. 1977 yılında Muhtacım / Akıl Erdiremedim isimli bir 45’lik çıkardı. Dönemin erotik filmlerinde oynamayarak 1979 yılında sinemayı bıraktı.Sinemada aktif olduğu dönemde fırtınalar estirdi. Kemal Sunal, Barış Manço, Tarık Akan gibi isimlerle birlikte rol aldığı filmler hala hafızalarımızda.

PAYLAŞ
burası
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.