Yerli Adriana Lima Fatmagül Fakı ekrana dönüyor!

Yerli Adriana Lima Fatmagül Fakı ekrana dönüyor!

‘Survivor’ yarışmasıyla adını duyuran ve Adriana Lima’a benzerliğiyle dikkatleri çeken Fatmagül Fakı, Show TV’de ‘Fatmagül Tatilde’ isimli gezi programıyla ekranlara gelmeye hazırlanıyor.

Survivor’da yarışırken Adriana Lima’ya benzetilen Fatmagül Fakı, şimdilerde yeniden ekranlarda boy göstermeye hazırlanıyor.

Fatmagül Fakı, enerjik sunumuyla Uzakdoğu’nun egzotik mutfaklarından Avrupa’nın sofistike yaşamına; Afrika’nın vahşi doğasından Amerika’nın büyülü dünyasına pek çok noktaya gidecek.


Gezerken bir yandan da tüm bu seyahatlerin nasıl ekonomik yapılacağının, nerede lokal lezzetlerin tadılacağının ipuçlarını verecek; o şehre, bölgeye dair tarihsel ve kültürel bilgileri de seyirci ile paylaşacak.

Ayrıca Fatmagül, bu seyahatlerini de seyircilerin istekleri doğrultusunda yapacak. Seyirci nereyi görmek isterse oraya gidecek, onların sosyal medyadan önerdiklerini deneyimleyecek.

Acun Ilıcalı da ‘Acun Firarda’ adlı programla geniş kitleler tarafından tanınmış ve dünyanın pek çok ülkesinden görüntüleri seyircileriyle buluşturmuştu.