Yataş Bedding Pike Ürünleri ile Yatak Odanızı Renklendirin

Yaz ve bahar aylarında en çok tercih edilen ev tekstili ürünü pikedir. Serin akşamlarda hafif bir örtüye ihtiyaç duyarız. Uykularınıza rahatlığı ile eşlik eden pikeler, kimi zaman ince bir battaniye kimi zamansa yatak örtüsü yerine kullanılabilir. Yatak odalarınıza renk katacak pike ürünlerine Yataş Bedding koleksiyonlarında bulabilirsiniz.

Yataklarınızı Romantik Desenlerle Süsleyin

Pike modelleri bahar ve yaz aylarında üzerinde hafif bir örtü ile uyumak isteyenlerin tercihi olurken romantik desenleri ve renkleri ile yatak odalarında estetik arayanların da beğenisini kazanmayı başarıyor. Modası hiç geçmeyen minimalist pike desenleri odalarımıza şıklık getiriyor. Yataş Bedding, ürünleri arasında renkli tasarımlar bulunabildiği gibi sade ve şık modellere de rastlanabilir. Pikeler benzer kumaşlardaki yatak odası tekstil ürünleri ile kombinlenerek dekorasyona katkı sağlar. Pastel renkler ve country desenler bir arada yer alarak dekorasyona ferah bir hava katabilirken mobilya modelleri ve aksesuarlarla da dekorasyon desteklenebilir. Hem yetişkin odalarında hem de çocuk ve genç odalarında rahatlıkla tercih edilebilen ürünleri, tek kişilik, çift kişilik ve çift kişilik xl ebatları bulunur.

 Dokuma Kalitesi ile Ivy 

Tek ve çift kişilik ebatları ile seçimi kullanıcıya bırakan Ivy, yalın tasarımı ile sade zevklere hitap eder. Romantik nüanslarla göz kamaştıran pike takımı modelleri, su yeşili, pembe ve mavi renk seçenekleri ile dolabınızda birden çok ürünle yer almayı hak eder. Huzur vadeden tasarımı ile göz boyar.

 Yumuşacık Mozaik Pikeler

Yüzde 100 pamuktan imal edilen Mozaik pikeler, karo desenle süslenir. Pembe, yeşil ve mavi renk seçenekleri sunan tasarımlar nevresimlerle kombinlenebilir. Misafir takımlarının gözdesi olan ürünler tek veya çift kişilik ebatlarda tercih edilebilir.

 Zarif Bir Şal Misali Shawl Pike

Gri, mavi ve bej renkleriyle alternatif kazandıran Shawl pike, nötr pastel tonlarıyla zarafeti anlatır. Jakarlı dokuma ile hazırlanan modeller kalitesi, yumuşaklığı ve şal deseni ile oryantal temalı yatak odalarının dekorasyonunu tamamlar. Hem tek hem de çift kişilik ebatları bulunur.

 Softy Hem Yatak Örtüsü Hem Pike

Softy Premium pikeler kalınlığı ile bahar geceleri için ideal bir alternatif sunar. Dolgun ve yumuşak dokuması %100 pamuktan imal edilen tekstil ürünleri, gri, beyaz, pembe ve su yeşili renklerdedir. Yatak örtüsü olarak da kullanılabilen pikeler, püsküllü tasarımları ile şıklık vadeder.

 Yataş Bedding Pikelerin Farkı

Uyumlu renkleri, sade ve şık tasarımları ile estetik bir görüntü yaratan  pikeler, kaliteli dokumaları ile uzun yıllar kullanılabilir. Dayanıklı ve rahat olan tek kişilik pike takımı ürünleri standart tek kişilik yataklara uygun olarak tasarlanırken, çift kişilik modellerde de standart boyutlar baz alınmıştır. Farklı yataklara uyum gösteren tasarımlar ihtiyaç halinde evin farklı köşelerinde de kendilerine yer bulabilir.

 Yataş Bedding Pikeler ile Tarzınızı Yansıtın

Pike seçimi yaparken dekorasyonunuzu, odanızda hakim olan renkleri veya kullanım alanlarınızdaki diğer tekstil ürünlerini baz aldığınızda doğru seçim yapabilirsiniz. Duvar renkleri, odanın konsepti, mobilyalarınızın tarzı hatta perde ve halının desenleri gibi detaylara dikkat ederek alım yaptığınızda çok daha uyumlu bir dekorasyon elde edebilirsiniz. Bahar ve yaz mevsiminin canlılığını sunan pike desenleri, pastel renklerle uyumluluğunu artırır. Sade tasarımdaki pikeleri tercih ederek, desenli takımlarınızı tamamlayabilir, sade nevresimler için desenli pikeleri seçerek göz yormadan tekstil kombini yapabilirsiniz.

Pembe ve mavi, su yeşili ve bej gibi uyumlu renkleri bir arada kullanarak stil oluşturabilirsiniz. Pike ürünlerini çiçekli yastıklarla tamamlayarak yatak örtüsü olarak kullandığınız pikeleri dekoratif birer unsur haline getirebilirsiniz. Püskülü bir modeli katlayarak serdiğinizde, pikenin püsküllerini dahi dekoratif bir unsur olarak odanızda kullanabilirsiniz. Püsküllü abajur veya perde seçimini destekleyecek ürünlerle odalara naif bir dinamizm katılabilir.

Pikeler ile dekorasyonu tamamlarken uyumlu aksesuarlardan da yararlanılabilir. Pikelerin renginde ve deseninde; abajurlar, tablolar, çerçevelerle yatak odasında fark yaratacak küçük değişiklikler yapılabilir. Pastel tonların albenisine kapılanlardansanız beyaz bir yatak başıyla pastel renkleri çerçeveleyebilirsiniz.